Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Férfiak, tényleg úgy gondolját...

Férfiak, tényleg úgy gondoljátok, hogy mindig a nő a hibás, ha megerőszakolják?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 15:46
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen csak valami nagyon hülye ember állíthat. NEm tudom, honnan veszed ezt az idióta ötletet, de ilyet nem hallottam még értelmes embertöl.
2012. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%

????????


Nem:O

Aki így gondolkodik, az beteg.

Akik azt mondják, hogy mert úhy öltözött, olyan helyen járt, ne csodálkozzon...nah azok betegek.

A viktimológiát meg azok hozzák fel, akikkel soha nem történt ilyen...kiváncsi lennék, hogyha a családtagukkal történne ez, akkor is ezzel dobálóznának?

2012. szept. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Biztos, hogy van olyan helyzet, amikor a nő IS hibás. [Pl. ha a cigánytelepen miniszoknyában libeg végig. De ebben sem ő főleg a hibás, hanem a közbiztonságért felelős személyek. Csak ha már tudjuk, hogy ott nem sétálunk, akkor ott nem sétálunk.]


De nyilván 99%-ban mindig az elkövető lesz a hibás.

2012. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
97%
Mindig a nő a hibás???Miért hibáztatható azért ha megerőszakolják?
2012. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Már többször hallottam, hogy a nőre terelik a hibát.
2012. szept. 15. 15:54
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Elég kevés férfivel találkoztam, akik így gondolják, de azok is csak neten verik a nyálukat.
2012. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
16%

Sok olyan nő/asszony van aki szereti kelletni magát, na utána megnézheti a következményeit, de ez két emberes dolog ugyanis sok elme zavarodott mászkál a világon aki bármikor megvadul, aki szolidabb és nem hívja fel magára a figyelmet jó eséllyel soha nem keveredik ilyesmibe

20/F

2012. szept. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
98%

Bár apám is ilyen volt néha, volt, hogy ültünk a tévé előtt és egy lányról volt szó, akit berángattak egy autóba, ahogy hazafelé tartott.

Apám el kezdte szidni a lányt, mégis mit várt, út szélén ment.


12 éves voltam, rákérdeztem, hogyha én is az út szélén sétálok, az felhatalmazást ad arra pár gyökérnek, hogy bántalmazzanak?


Néma csend volt a válasz.

2012. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
Ezeknek csak a neten nagy a pofájuk. Ugyanezek szoktak a balesetről, hírekről szóló cikkekben kommentelni, ott is mindig azt hozzák ki, hogy a nő a hibás a gyilkosságban, mert 1000%, hogy félrekefélt stb. Nyilván önbizalomhiányos kis vakarcsok, akiknek sosem volt még csajuk és nem látják be, hogy ezért nem a nők a hibásak.
2012. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%
Akkor lényegében simán elfogadott szerinted, hogy ha egy férfi atlétában, vagy félmeztelenül mászkál, elkapja pár keményebb csávó és jól megrakja?:>
2012. szept. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!