Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai világba nem az okos, természetesen szép tanulókra néznek fel, hanem a buta, agyonsminkelten is ronda ribancokra?

Figyelt kérdés
Ezek állandóan szekálnak mindenkit. Engem is, anya azt mondja, hogy azért, mert jól tanulok. De nagyon idegesítő! Ráadásul az osztály is benyal nekik, így, ha valaki vmit beszól nekik, a többi mind kiáll a ribik mellett.

2012. szept. 15. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Talán jobb kapcsolatban vannak az osztály tagjaival.

Ha többet járnál el velük, veled is így viselkednének.

2012. szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ezek mindenkinek parancsolgatnak...
2012. szept. 15. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért állanak ki mellettük, mert tartanak a kiközösítéstől; nem azért, mert barátok.


Te meg ne finomkodj, tedd helyre őket. Nem kell káromkodni, inkább legyél szarkasztikus és forgasd ki a mondanivalójukat.

2012. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a legtöbbször ez van.ami most menő,lehet h pár év múlva már ciki lesz.szard le h ki mit mondd,állj ki magadért és kész.
2012. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, de ez van. Szeretnek bulizni, inni, szexelni, és ezek a lányok általában megadják,amire vágynak. A többi lány meg megy utána, mert népszerű...
2012. szept. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, hidd el :) Ignoráld őket, és ha mégis belédkötnek vágj vissza gúnyosan/szarkasztikusan :) Nálam ez vált be :)


16/L

2012. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
én amilyen agresszív vagyok mostanában, ha valamelyik pattogna, kitépném a póthaját a fejéből :D én is megfigyeltem, hogy mindenki őket isteníti. pont azért, mert agyon vannak sminkelve, stb, befolyásosnak tűnnek. illetve nekem ez jön le. de a "szépség" múlandó, ezek a gyárban fognak rohadni 8 órában. ha meg nem, felszednek valami bmw-s fickót, letérdelnek, alájuk feküdnek, aztán tudod. de nem ők lesznek az egyetlenek.
2012. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert valószínű, hogy nem azzal foglalkoznak, hogy kire kellene felnézni, hanem azzal, hogy jól érezzék magukat a társaságukban. Általában az "Okosok" nagyon elviselhetetlenek, zavaróak, főleg, ha azt szeretnék, hogy felnézzenek rájuk. Pl. arra is kíváncsi lennék, hogy kit nevezel okosnak? Pl, Akinek 180 fölött van az IQ-ja, vagy szín jeles a bizonyítványa, Vagy, ha kiteszik egy lakatlan szigetre minden nélkül, és visszamennek 5 év múlva, milyen állapotban lesz?
2018. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!