Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenkinek van egy álma,...

Mindenkinek van egy álma, amiről tudja, hogy nem válhat valóra. Nektek mi az? :3

Figyelt kérdés

Nekem az,hogy hatalmas rocksztár legyek,legyen egy WWE övem.:3

Ja és hogy megmentsem a pandákat.:DOlyan cukik^.^



2012. szept. 15. 19:23
1 2 3 4
 21/36 anonim válasza:
nekem az hogy szeretni tugyak és hogy szeresenek
2012. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
egy nagy dzsanga <3 meg lsd ugy egy raklapra való
2012. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:
én mindig is nőgyógyász szerettem volna lenni , de nem vettek fel az egyetemre,
2012. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
saját lakás, vagy kertes ház, jól menő vállalkozás, persze külföldön nem ebbe a pöcegödörbe.......
2012. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Nekem az , hogy kiderüljön , már csak másfél évet élek mert halálos beteg vagyok. És akkor nem lenne vesztenivalóm, nem kéne a tanulmányokkal, munkával foglalkozni csak azzal hogy végig menjek minél gyorsabban a bakancslistámon és mindent megcsináljak amit az életemben meg szerettem volna, de nem tehettem mert a tanulás fontosabb , hogy legyen jó munkám és sok pénzem blablabla( utálom ezt).


Első dolgom az lenne miután kijövök a dokitól a diagnózissal, hazamennék fognék egy hátizsákot beleraknék minimális időre elegendő ruhát, elmennék az első atm-hez kivenném az összes pénzemet és nyomás!! Először Egerbe mennék egy olyan emberhez akit nagyon szeretek, és megpróbálnám rávenni ,hogy tartson velem , de tudom hogy valószínűleg nemet mondana. Aztán Párizst venném be, persze stoppal mennék odáig..... és a többi ... és a többi..

2012. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
#25-ös, jól beszélsz. inkább én is valahogy így tervezném be a dolgokat... nem az lenne a legjobb, ha mindenki merne úgy élni mintha az lenne élete utolsó pár hónapja?!
2012. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Én mindig is tengerbiológus akartam lenni, és még most is :)

amúgy egyet értek a 25. válaszolóval, mondjuk, én kihagynám a társat, és Egert, valamint nem érdekel Párizs. Inkább Ázsia, vagy Ausztrália.


Másfelől, szeretném, ha lennének barátaim, akik szeretnének, és nem árulnának el, és nem használnának ki. Szeretném, ha normális, szerető családom lenne, normális báty, apa és anya.

2012. szept. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
Nekem az az álom hogy vissza kaphassam a spirituális képességeimet újra szeretnék látni hallani érezni és irányitani úgy ahogy csak kevés ember teheti... Bár biztos vagyok benne ha vissza kapnám a hatalmam azokot az embereket akik miatt most padlón vagyok kicsinálnám de mivel egyszerű emberré váltam mint ti ezt nem tehetem úgy ahogy én szeretném...talán ezért is maradtam átlagos és osztom meg veletek ugy sem tudjátok ki vagyok...ez a jó itt...na további jó álmodozást nektek is...
2012. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Kata-Kata ***** válasza:

Látni a Grant-Canyont!

Bárki aki fedezi az utazási költségeimet, és velem tartana jelentkezzen! Kata

2012. szept. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
világbéke, jó gazdasági helyzet, kitűnő tanulmányok és egy szerető család.
2012. szept. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!