Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hoy szoktak verekedni a...

Hoy szoktak verekedni a cigánylányok? és mért olyan erösek?

Figyelt kérdés
pl.ha egyedül vannak?
2009. júl. 31. 18:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
57%
nem erősek hanem gyávák azért vannak többen mindig!
2009. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
75%
A többségük együtéses, nekem volt "szerencsém" verekedni kétszer is közülükvalókkal, nem valami erős egyikse, egy ütés után már teljesen földönvannak, és nem is valami kitartóak, de sajnos mindig sokan vannak egy bandában, és többnyire verekedés helyett a kést választják. Nem szoktam keresni a bajt, még sose volt rendőrségi ügyem de engem nem nehéz bevonni egy verekedésbe ha cigányokról van szó. Ha esetleg erre kerülne sor nálad is, arra figyelj, hogy ne indulatból harcolj, ha figyelsz akkor láthatod, hogy nagyon kiszámíthatóak, és könnyen meg lehet őket lepni. Kondícióban nagyjából egy 10 éves gyerek szintjén vannak... :)
2009. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hangosak. Meg simán elengedik magukat aztán csépelik a másikat. Én valahogy nem tudom elképzelni, hogy akkor tényleg kitépjem a haját valakinek, vagy nagyon bántsam. nem azért, mert gyenge vagyok. De szerintem ez nekik nem probléma.
2009. júl. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
20%

A romák, mint a négerek is genetikailag erősebbek. A sötétebb bőrüek, pl a kreolok is pl erősebb immunrendszerrel is rendelkeznek.

Rabszolgasorsban életek, megtanulták magukat megvédeni, ellátni, fenntartani a semmiből.

Nem véletlen pl hogy sok olimpiai bajnok sportoló négus :) főleg a futók közt :)

Amúgy a feniteknek utána lehet egész nyugodtan olvasni, mert valóban így van.

2009. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%
Nem erősek, csak egy átlag magyar ember, ha verekszik is, azért arra figyel, hogy ne ész nélkül, hogy az ellenfelét csak MEGVERJE, amiből fel lehet épülni pár nap/hét alatt, és ne megnyomorítsa egy életre......a cigányok meg sz.rnak rá nagy ívbe hogy egész életre bénává, vakká, stb, tesznek valakit
2009. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
0%

najó veled sem lehet normális eszmecserét folytatni, mint az igazi normális magyarokkal. mert a rasszista elvakultságodban nem vagy hajlandó elfogadni a tényeket.

Komolyan ba.sszameg van itt valaki aki nem rasszista meg cigány gyűlölő, meg meleg és zsidó-fóbiás? aki tud elfogulatlanul normálisan beszélgetni?

Korlátolt idióta állat.

2009. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
19%
utolsó: most kivel van bajod?
2009. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
70%
a korcs kutyák is mindig masszívabbak mint a fajtiszták.sztem innetöl tiszta
2009. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%

19:54-es, magyarázhatsz, én verekedtem velük, láttam is sokszor ilyet, nem a gép előtt kockultam egész életmben, tudom mit mondok....ahhoz meg nem vagy senki hogy engem minősíts, amikkor nem hozzád szóltam, hanem a kérdésre válaszoltam, neked is ezt kéne tenned, nem a másikat offolni...

korlátolt kocka állat

2009. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
70%
igaza van az utlosónak. ne a másik válaszát minősíts, hanem a kérdésre válaszolsz. mondjuk most én se a kérdésre válaszoltam, de ez kivétel
2009. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!