Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-15 éves lányra/fiúra miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 éves lányra/fiúra miért mondják egyesek, hogy kicsi még?

Figyelt kérdés
Mások pedig azt mondják, hogy már nagy lány/fiú. Most akkor érett egy kapcsolatra, vagy nem?
2012. aug. 12. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ezt személye válogatja, valaki még 18 évesen se igazán érett egy kapcsoltra...
2012. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

azért mert kicsik.

nem

2012. aug. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Attól függ, de a kapcsolatra még biztosan éretlenek. De sok tinipics@nak már viszket ott lent, aztán pasizik 1000rel, hogy ő jajj de nagy szám.

Egy 15 évesnek szerintem már lehet kapcsolata, kierült a 8.-ból, és általában ilyenkor már érettek. De van akimég nem. Szóval embere válogatja, de általánosba szerintem fölösleges pasi/csaj...

2012. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Attól leszel az ami vagy, ami történik veled.

Ha leklónoznak, de a tudatod (emlékek) nem ültetik át, akkor egy teljesen másik személyt kapsz, mert az alakít téged (én így hiszem :DD)

A 14-15éves társadalom 99.9999%a NEM ÉRETT A KOMOLY KAPCSOLATRA, mert:

nem hozhatnak döntéseket 14 év alatt, a felett korlátozottan cselekvőképesek

nem tölthetnek sok időt együtt, mert otthon a szülők jobb esetben balhéznak rajta

nem létesíthet(nének) szexuális kapcsolatot, ami a KOMOLY kapcsolat alapja

és nem sorolom tovább, pedig még van

16-17-18 évesen már nagyobb szabadságod van, valamint a gimivel/középsulival már új közösség, új élmények, tapasztalások ->> Nagyobb esély KOMOLYABB (de nem feltétlenül komoly! kapcsolatra)

18 évesen amellett, hogy jogokat kapsz, véget ér egy életszakasz is a sulihelyen, hiszen jobb esetben érettségizel, vagy még egy év, és ez is sokat számít, stb.

F/16

2012. aug. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hát a barátnőm 14 éves. Nem hinném, hogy éretlen lenne, mert ő igazán szeret engem, és ezt ki is mutatja. (nem szexuálisan). Én vagyok a 2. fiúja. Az első barátja szakitott vele, ami nagyon megviselte szegényt. :/ 3 hónapja vagyunk együtt.
2012. aug. 12. 18:51
 7/18 anonim ***** válasza:

Menjél már. Ide a rozsdás bökőt, hogy nem érett az még annyira, mint ahogy azt beállítjátok. És egyébként 2. pasi, egviselte, szerelem??? MENJÉL MÁR :DD én 16 vagyok, és megkérdőjelezem az olvasottak alapján (versek, stb.) hogy tényleg szerelmes voltam-e abba a pár lányba, akibe, vagy nem. GYEREKEK VAGYTOk, NINCS tapasztalat, stb. Nem, nem komoly kapcsolat, nem nem vagytok érettek. Bocsi

F/16

2012. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem is ismersz minket, szóval ne itélkezzél!
2012. aug. 12. 18:57
 9/18 anonim ***** válasza:

Voltam 14-15 éves. Ez még nem rendes kapcsolat, csak próbálgatjátok magatokat. 10 év múlva mosolyogni fogsz magadon. Ha királyok vagytok, együt maradtok, de ez nem valószínű, mert mint mondtam, ez még nem igazi kapcsolat.

Amúgy meg ne vergődj, átmeneti korban vagytok, még nem felnőttek, de már nem is gyerekek. Nehéz időszak, majd elmúlik ez is.

2012. aug. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egy 14-15 éves lány nem tud komolyan szeretni. Leginkább a szerelembe szerelmes. Persze, hogy húz valakihez, hiszen ennyi idősen én is álmodoztam a lovagomról, aki valahol csak rám vár (vagy én őrá). De így visszagondolva a tiniszerelmen kívűl nem viseltem volna el egy igazi kapcsolatot. Az sok lett volna a lelkemnek. Hogy miért?


Mert egy ember úgy 13-15 éves koráig gyerek. Addig nem kellett különösebben felelősséget vállalnia semmiért. Akkor még minden úgy működik ahogy ő azt elképzeli, (többnyire). De egy igazi kapcsolat sokkal többet kíván az embertől: felelősség vállalást, kitartást, jó helyzetfelismerő képességet, odaadást... stb.


Én nem tartom rossz dolognak a tini szerelmet, mert felkészít majd a való életre, de amikor a kislányok már úgy tolják mint a felnőttek az egy kicsit elborzaszt... mert ők nem fokozatosan lesznek felnőttekké, hanem rögtön a mély vízbe esnek és nincs mentőmellény. Onnantól magukért felelnek. És ezt sok gyerek még nem bírja el (nemcsak a lányok).

2012. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!