Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mihez kezdjek...

Szerintetek mihez kezdjek most? Hosszu, de szuksegem van a tanacsotokra

Figyelt kérdés

Azert hozzatok irok,mert nem merem senkinek elmondani a szitut.

26 eves vagyok,8 eve ossze jottem egy fiuval,egy idossek voltunk,egy suliba jartunk,egy varosbol valok voltunk.Nagyon egymásba szerettünk,szinte sosem veszekedtünk,harmónikus kapcsolatot éltünk egymással.2 év jarás utan össze költöztünk.Nagyon jol meg voltunk ,volt kis lakásunk,dolgoztunk,meg volt minden ami kell.Egy evre az ossze koltozesunk utan kapott munkat külföldön,mondta,hogy minden második héten jon majd haza.Nagy nehezen de meg szoktuk ezt is,ez is müködött egy ideig,mindig irtunk egymásnak sms-t,telen beszeltünk mindennap.Miutan utoljara elment,meg tudtam,h terhes vagyok.Alig vartam,hogy felhivjam es elmondjam neki.Hivtam ,de nem vette fel a telt,napokig hivogattam,semmi.2hetes terhessen elmentem anyukammal kulfoldre,ahol dolgozott,de mondtak,hogy ott mar jo ideje nem jart a párom.Kétségbe estem nagyon.Nem tudtam vele beszélni,nem tudtam kérdéseket fel tenni,azt sem tudtam,hogy éle még,reménykedtem.2honap utan elvetettem a babat,anyukam tanacsara.22 évessen nyugtatokon éltem.Igyekeztem a barataimmal szorakozni jarni,de nem voltam boldog.Válaszokat kerestem de nem találtam.2 eve meg ismerkedtem egy fiuval,akivel mar eljegyzést tervezünk,nem szeretem ugy,ahogy a volt paromat,nem vagyok szerelmes,de jo tudni,hogy velem van valaki.Ő nagyon szeret engem,látszik rajta,mindent meg ad nekem.Pár napja sétáltam és oda jött hozzám egy férfi,a volt baratom volt.Uristen,sirni kezdtem,átöleltem,lefeküdtem vele,boldog voltam és ujbol szerelmes.De igy vssza gondolva,nem is tudom,hogy meg érné e ujbol elkezdeni vele,hiszen csak ugy ott hagyott.Szerintetek?


2012. szept. 19. 11:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Elöször is miért csinálta amit csinált????tisztázátok le!Egy próbát megér ha enyire szereted.....és ő mit akar??
2012. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem jol tetted, hogy lefekudtél vele. Se szo, se beszéd lelépett, hazudott és eltunt. A leirtakbol nem világos nekem, hogy mikor is találkoztatok utoljára, szakítottatok-e vagy csak eltunt és nem jelentkezett?! Ezek alapján megbízhatatlan.

De a párodat tekintve írod, hogy nem vagy belé szerelmes. Nem lehet valakivel egy életet ugy leélni, hogy csak tetszik, kedvelem vagy szeretem mint barátot, de nem vagyok belé szerelmes.

2012. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
68%
És mivel magyarázta a volt barátod? Próbálta egyáltalán megmagyarázni? Már le is feküdtél vele? És hol a tartás? Elment egy szó nélkül, még annyit se jelentettél neki, hogy annyit mondjon "bakfitty". Elég rossz lehet az önbecsülésed, ha ilyen embert szeretsz! Magadat tiszteld meg annyival, hogy nem engeded magad többé megalázni!
2012. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Azért kérdezz már rá, hogy miért tűnt el, hova és miért nem jelentkezett?
2012. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
70%

Mi a franc?? Te még szóba álltál vele egyáltalán?? Sőt! Még az is eszedbe jut,hogy újrakezded vele? Nincs büszkeséged?? Hagyd a fenébe! Ez a legjobb,amit tehetsz!


Ha meg nem szereted a mostani párodat,ne húzd az idejét! Megérdemli,h olyan valakivel legyen aki szerelmes belé!

2012. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez kamu. Évek teltek el, aztán hopp a semmiből előkerült séta közben, te meg boldogan omlottál a karjaiba azok után, hogy szó nélkül eltűnt és volt egy abortuszod is (lényegében miatta)... Rögtön le is feküdtetek biztos ami biztos, nem kellett tisztáznotok semmit...


Ugyanmááááááár!

2012. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a több elpocsékolt év, a szó nélküli eltűnés meg az abortusz egyenként is elég lenne ahhoz, hogy soha többet ne akarjak szóba állni az illetővel. De úgy látszik, van, aki azt szereti, ha hülyének nézik.
2012. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha kamu, akkor szórakozz kérlek, valami mással. Maszturbálj egy helyesírási szótárra, vagy ilyesmi, az segít.


Ha nem:

A párod nyilván eltűnt, rengeteget hibázott, vétett ellened, elég érdekes, hogy eztán csak úgy szétteszed neki a lábad az első véletlen találkozásnál.

Szerelem nélkül ne jegyezkedj el. Az eljegyzés csak a megkoronázása, és nem a generálója két ember szerelmének.

A baba elvetetése, bocs de ezt azért ne kenjük már a srácra. Nem is tudott a terhességről, ez a Te döntésed volt, meg Anyád ötlete, úgyhogy azért sajnos Te vagy a felelős.

2012. szept. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kapard el magad jó mélyre. Szerintem egy aljas gerinctelen „nő” vagy, aki megcsalta a párját aki szereti, odafigyel rá. Undorító vagy. A mese része lényegtelenné vált így. Ha ezt nem írtad volna akkor ok, lenne ötletem. Így csak annyi, köpd magad szembe a tükörben és hagyd el azt akivel vagy, jobbat érdemel tőled!
2012. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elég undorító vagy. De sztem kezdd újra vele, hátha megint otthagy egy büdös szó nélkül.
2012. szept. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!