Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátnömet ugy...

A legjobb barátnömet ugy látszik már nem is érdeklem. Csináljak?

Figyelt kérdés
Kiirtam egy kérdést de törölték..irtak jo tanácsokat de szeretnék még egy párat ugyhogy megint leirom.: A bnömmel indig együtt voltunk mindig azt mondta én vagyok a legjobb barátja ilyenek. De jött egy uj csaj és utána már nem foglalkozott velem aztán az uj csaj révén belekeveredett egy nagyobb dologba és már nem barátkozott vele. Most megint elkezdödött a suli és azt mondta ne,m lesz ez de elkezdett titkolozni hazudozni azt mondta rokonokhoz megy és nem ér rá közben a csajjal találkozott. Én probálok nem gondolni rá mert hivtam is és letette.. nincs mit tennem és csak rajta agyalok folyton és én beleőrülök. :S jó lenne még 1.2 tanács :|:|
2012. szept. 19. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
*mit csináljak? :|
2012. szept. 19. 15:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha hazudik ,átvert akkor nem is igazi barát tehát neked jobb ha ilyenekkel barátkozol hagyd a francba ne foglalkoz vele
2012. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:SSS oks csak nagyon nehéz:|
2012. szept. 19. 15:55
 4/5 anonim válasza:
ez ostobaság h hagyja a francba, mer akkor ebből látszik hogy ő is feladta és ő sem igaz barát, nem foglalkozik veled? hasonló szituban vagyok én is, próbáltam sok dolgot de mindent biztos nem? példának okáér még nem osztottam ki, de úgy isten igazán, töröm magam a barátság hogy belobbanjon, de ha az ember úgy érzi hogy hiába való akkor fel kell adni? hát én nem a meghátrálás embere vagyok és nyilván te sem mert írtál ide és foglalkoztat a dolog? próbáltad hagyni kis ideig? vagy próbáltad már jól leütni? mondjuk én fiú vagyok nem értek a nők barátságához de régen mindig úgy rendeztem le vele a dolgokat hogy egy jó bunyóztunk és újra haverok lettünk, sajna mára még csak a szobájából sem jön ki így adandó alkalmam sincs meg hát a társadalom is változott mi is idősebbek vagyunk. Válts ki belőlle valami érzelmet, akár düh, akármit... De még egy kérdés: nem lehet h a te életviteled kissé unalmas számára? gondold végig ő mit akar elérni? lehet úgy gondolja hogy te nem fogod közelebb juttatni a céljához...én ezt érzem az én "barátomon" de nem hagyom békén akkor se, túl sok mindent éltünk meg hogy csak úgy feladjam, persze ez neki máshogy jön le, de próóóbaa.
2012. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát:|| ha unalmas vagyok neki akkor nem tudok mitcsinálni márvele..a telefont leteszi suliba megleszar de nem tudom mit kéne tennem probálok már mindent amit csak tudok mindig jut más az eszembe de lehet hogy már annyira sem érdeklem hogy reagáljon..:P
2012. szept. 19. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!