Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki számít ma menő csajnak egy...

Ki számít ma menő csajnak egy suliban és miért?

Figyelt kérdés
Linket is küldhettek ide, vagy priviben

2012. szept. 20. 13:36
1 2
 1/12 anonim válasza:
Akivel mindenki össze akar jönni
2012. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Nalunk gimiben az volt a meno csaj, aki csinos volt, agyonfestett es szolizott, sokat bulizott es csak gazdag pasikkal jart.

Orulok, hogy en nem ilyen voltam, ilyen "meno"

2012. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nos mivel én sporttagozatos gimibe jártam így nálunk nem az agyonszolizott, műkörmös egyének voltak a menők szerencsére :D
2012. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
92%
Minél nagyobb k*rva, annál menőbb.
2012. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Szívesen venném, ha valaki linket is küldene egy ilyen lányról, hogy lehessen látni a külcsínt is.
2012. szept. 20. 14:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem közösség- és sulifüggő. Van, ahol az iskolai szellem nagy hívei, akik mindenben jeleskednek, de van, ahol meg a nagyhangú, verekedős csajok. Nálunk (pedig elitebb gimi volt) azok a csajok voltak a legmenőbbek, akik a legtrendibben meg leglengébben öltözködtek meg a legszebbek voltak (kiló sminkben meg festett hajjal persze) meg akik már javában pasiztak 12-13 évesen... most komolyan, olyan csaj volt az egyik legmenőbb, aki direkt azért ráejtett egy ülő srác nadrágjára egy radírt, hogy felizgassa, és lássa kidomborodni a nadrágból a farkát...
2012. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a legpletykásabb, legnagyobb ribik voltak a menök. :D


21/f

2012. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nálunk a cicababák voltak a menők.A legnépszerűbb lány is egy tipikus nyávogós cicababa volt és érdekes volt mert osztályfőnökünk csinált szociometriát és az volt a kérdés hogy a ki a legnépszerűbb lány és érdemtelen rá és ő jött ki. persze ezt csak sejteni lehetett.

Egyébként meg manapság gondolom minél nagyonn ribi annál jobb

2012. szept. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
aki magát tartja menőnek azokra gondolsz?
2012. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

aki a ribiket nevezi menőnek, az is a saját véleményét mondja


a ribik akár pasik akár csajok harsányak, és menőnek tünnek, de attól még nem menők

2012. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!