Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit vennétek 2000 ft-bol?...

Ti mit vennétek 2000 ft-bol? Magatokra költennétek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 11:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Málnás Lipton jegesteát :)
2012. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
2000-ből vennék egy 20000-rest
2012. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
74%
én sört vennék, meginnám, aztán kicsit később ráengedném a parlamentre! háhá!!!!!4négy
2012. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anc válasza:
100%

Ha ügyesen gazdálkodsz, 2000 forintból azért lehet mit kezdeni.

Például elmehetsz turiba, ennyiből kapsz pár darab ruhát.

Kocsmázni is lehet belőle, csak olcsó helyre kell menni, pl. Nagyvárad tér és környéke, vagy Harminckettesek tere. Akár egy doboz cigi is belefér, mert a Nagyváradon van olyan hely, ahol 100 forint a pálinka:D A szemfesték mellé tudsz még venni körömlakkokat, vagy valami más piperét, ha az olcsóbb márkájúakból válogatsz (pl. Essence, SHE, ezek még jók is). Kajából sem a legdrágábbat kell venni, és akkor a pizza meg az üdítő mellé telik még desszertre is.

Amúgy én ruhát vennék vagy sminkszereket:))))

2012. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Meghívnék egy lányt forró csokira vagy amit kíván, Kecskeméten. Jelentkező? F
2012. szept. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Kreatív boltban is el lehet költeni, de szerintem tuti elvateráznám :) azt is :D
2012. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Vennék valami jó fonalat és lenne belőle jó kis sálam az új, most készülő sapkámhoz.
2012. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem vennék egy pólót vagy elszórakoznám a haverokkal.
2012. szept. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én eltenném jobb napokra, amikor szükség lehet rá. Kell a pénz a szükségleteink kielégítéséhez. De a pénz nem arra való, hogy ha már van, költsük is el gyorsan.
2012. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Több variáció is létezik:

-Vennék sütihez alapanyagokat és sütnék valami finomat a családnak, esetleg valami finom kaját

-Vennék olyan igazi,drága parenyica sajtot.Az olcsóbbnak nem olyan igazi az íze,drágát meg soha nem veszek

-Vennék tusfürdőt,kézkrémet,sampont

-Turkáló jó ötlet,volt hogy ennyiből 4 új darabbal bővült a ruhatáram

-Sminkelni nem szoktam,de én is úgy gondolom,hogy ennyiből több mindent is tudsz venni. Az 500 ft-os szemfestékek is jók,mellé még tudsz venni szempillaspirált,ajakápolót

-Cicámnak,kutyusomnak vennék belőle jutalomfalatot,biztos nem utasítanák vissza :)

-Gyertyákat vennék,mert imádom őket,de már azok is olyan drágák lettek

-Vagy egy jó könyvet

-Esetleg több doboz teafüvet,mert hideg időben napi több pohárral iszok belőle

2012. szept. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!