Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mukodhet szerelem 2000 km-rol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mukodhet szerelem 2000 km-rol?

Figyelt kérdés

Kikoltoztem Angliába és egy héttel az érkezésem után az egyik régi ismerosom kozolte velem, hogy tetszem neki. Furcsáltam, a hirtelen kozlést mivel 9 év van kozottunk és évek óta ismerjuk egymást, bár nem túl jól. Végulis elkezdtunk beszélgetni. Egyre tobbet és tobbet beszélgettunk, megismertuk a másikat. Aztán fellobbant az a bizonyos láng, amit jobb esetben szerelemnek hívunk. A gond csak az, hogy nem túl surun tudok hazamenni, mivel jelenleg nincs munkahelyem, de úgy érzem, hogy hozzá tartozom és senki más nem kell nekem. O is így érez, bár voltak gondok. Sokszor legyozte a józan ész az érzéseinket és úgy dontottunk, hogy inkább hanyagoljuk a másikat, de aztán valahogy megint osszekeveredtunk. Teltek múltak a hónapok és úgy alakult, hogy hazatudok menni, A hazajutás mindig is problémás volt, mert sokszor megígértem, hogy hazamegyek, még azt is felajánlotta, hogy kifizeti az utat, amit persze nem fogadtam el. A lényeg, hogy ígérgettem a találkozást a hazajutás reményében, de nem jott ossze. Egyszer mikor már biztos volt a hazajutás, nem hitte el és becsajozott. A szívem majd meg szakadt. Persze megtudtam érteni, hiszen mindenkinek szuksége van egy másik ember kozelségére és szeretetére amit én a távolság miatt csak interneten keresztul tudtam nyújtani és tudom ez kevés volt. Sokáig nem beszéltunk. Ezen nagyon duhos lettem, mert annyi gerinc nem volt benne, hogy kozolje velem, hogy sajnálja, de talált valakit a kozelében. Talán nem lettem volna duhos, talán igen. De végulis elkuldtem a halál fa*ára, mivel annyiba sem vett, hogy kozolje velem, vagy egyáltalán beszéljen velem. Ezt nem bírtam elviselni a legjobban. Hogy akármennyit írhattam neki, semmi válasz. Végul mikor hazajutottam és megláttam egybol hátra arc és menekultem volna ki a helyiségbol, ha nem lett volna ott egy jó barátom és világosított fel, hogy attól még, hogy O ott van, nekem nem kell elmennem. Nehéz volt ennyi ido után életed szerelmét látni, mikor tudod, hogy nem lehet a tiéd. A poén csak ott volt, hogy akkor már szakítottak a drága holgyeménnyel, mert kiderult, hogy annyira illenek ossze mint szoke no és az intelligencia, csakhát errol én nem tudtam.

Vegulis interneten keresztul rá két napra bocsánatot kértem tole, amiért olyan rondán elkuldtem, mert nem volt jogos. Nem számítottam rá, hogy bármilyen választ is kapok rá, azt hittem megint csak hulyét csinálok magamból, de nem. Válaszolt. Ráadásul nem is akármit. Találkozni akart. Erre megláttam, hogy már egyedulálló. Majd kiugrottam a borombol oromomben. Tudtam végig, hogy o már az enyém. Osszejottunk. Boldog vagyok. A boldogságom sajnos nem lehet teljes, hiszen vissza kellett jonnom Angliába, csak kevés ideig lehettem otthon. De még mindig egyutt vagyunk. Vele akarom leélni az életemet. De persze ilyen eset után az ember fejében ott a bogár, hogy mivan ha újra megtorténik? Mivan ha újra talál valaki mást. Akármit hazudhat nekem, hiszen úgysem tudom meg ilyen messzirol. Vagy ha mégis, úgysem tudok semmit sem tenni. Nagyon szeretem és bármit megtennék érte. Sokszor úgy érzem, hogy talán nem is igaz az amit mond, Hogy én vagyok a mindene. Hogyan tudnék benne megbízni újra? Mindenemet nekiadtam volna. Bárki lettem volna érte. Mit tegyek?


2011. dec. 31. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el!
2011. dec. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat a bizalomra épül szerintem. Ha ilyen lenne én haza mennék hozzá, vagy ha nem én ő jönne ki hozzám. Ennyit jelent számomra a szeretet csupán. Az Élet értelme mindössze. Igaz rövid, de ez az én véleményem 18 éves fejjel. :D:)) F
2011. dec. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen hazamennék én. Más vágyam nincs, de otthon sajnos nem tudnám eltartani magamat, nem is tudnék hova menni. O kitudna jonni, pénz az van rá, de ez sem egyszeru, mert ha az embernek az élete gey adott kozegben alakult ki, mindene megvan, akkor nagyon nehéz és talán még felesleges is váltani. Túl nagy ára lehet.
2011. dec. 31. 02:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kinn sincs melód és annyit se keresel, hogy rendszeresen hazautazz akkor minek vagy ott?? Meló itt is van, ha más nem egy ruhaboltba mész 120 ezerért.... Ha neki is van normális keresete semmi akadálya nem lenne hogy együtt legyetek!


Őszintén!!! Most visszamentél... hónapokig nem jössz haza... újra és újra megismétlődik majd ez! Hidd el. Ő becsajozik mert akármennyire is szeret ez így nem működhet és nem fog várni.


26L

2011. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Idekinnt foiskolára járok és nem engedhetem meg magamnak, hogy fogom és abba hagyom. Tlu sokat dolgoztam azért, hogy meglegyen. Az évemnek júliusban vége, akkor hazatudnék menni, de van hátra még 4 évem. Nem tudom, hogy mihez kezdjek. Nagyon drága itt az egyetem, legalább 3 millió forint évente. Nekem nincs ennyim. Amúgy a családommal élek itt és sok problémát szulne ha végleg hazamennék. Nagyon problémás ez az egész, de egyszer majd csak megoldódik. Koszonom a válaszokat!
2012. jan. 1. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:
figyelj..a kapcsolatotokat birjátok ápolni igy is..és beszélgessetek,v telefonsexeljetek v tudom is én ,ha fontosnak tartjátok az érzelmeitekket egymás iránt akkor tartsátok a kapcsolatot.de ha nem megy akk nem megy..majd megoldódik,de semiféleképpen ne hagyd ott a a sulit!!mert egy pasiért feladni egy jó sulit,unkahelyet,egy életet,nem éri meg!
2012. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen egyetértek és nem hagyom ott sem a sulit, sem Ot. O a mindenem. És tartjuk a kapcsolatot, nem hagyjuk annyiban a dolgot. Megbeszéltuk, hogy ha van rá lehetoség, kijon hozzám egy kicsit. Én pedig márciusban megyek haza pár hétre. Nagyon hálás vagyok a válaszokért, sokat segítettetek!
2012. jan. 6. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!