Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kész vagyok. Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kész vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik egy srác 2 éve,de ezt nem tudta más.de most összejött a legjobb barátnőmmel aki melesleg itt lakik melletem és a fiú is vagy 20 méterre.talizni akarnak folyton de úgy hogy én is ott legyek.és hát az nekem elég fura..de a barátnőmmel sem akarok összeveszni,mindjárt itt a 20.-a és debrecenben lesz a tüzijáték azt akarják hogy menyek velük...nem tudom mit tegyek :( ti mit tenétek a helyemben?

2012. aug. 18. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:

miért úgy akarnak találkozni, hogy te is ottvagy?


mondd el a barátnődnek, biztos, hogy megérti! ha nem, akkor nem is a barátnőd. de tedd hozzá, hogy már ez nálad régóta tart, nehogy azt higyje, hogy el akarod szeretni tőle.

a holnapot még töltsétek együtt, aztán mondd csak meg (szerintem)

2012. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet. Mond meg, hogy mi a helyzet.
2012. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne menj!!!
2012. aug. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A helyedben én elmennék velük.Ők nem tudhatják,hogy te mit érzel,így a barátnőd csak szimplán elhívott valahova,nem tud tekintettel lenni az érzelmeidre mert nem tud róluk.

Második lehetőségként fennáll,hogy beszélsz a barátnőddel,és beszámolsz a dolgokról,valamint,hogy emiatt nincs kedved velük menni.Az igazi barátok megértik az ilyesmit.

Összeveszni meg teljesen felesleges,csak a barátságodat tennéd vele tönkre,és semmit nem nyersz rajta.Itt is az a legjobb dolog,ha beszélsz vele.

a kialakult helyzetről meg csak annyit,hogy tudni kell veszíteni,már nem tehetsz semmit.Próbálj meg annak örülni,hogy a barátnődnek sikerült,és lépj túl ezen. :)

2012. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kicsit átérzem a dolgot..(a volt barátom megbeszélte a barátnőmmel, hogy majd együtt fognak suliba járni..persze a volt barátom ötlete volt, gondolom kiakart tolni velem..mert jól tudja, hogy mi már évek óta együtt járunk suliba..ja meg elkezdtek eléggé "jóban" lenni mostanság szóval elég fura lenne egész évben együtt menni velük..


a kérdésedre a válaszom: én elmennék a helyedben de mondanám a barátnőmnek, hogy azért legyen már még egy fiú is ott(röviden:szervezzenek be egy 4.személyt)..és akkor nem lennél egyedül ha nyalnák-falnák egymást..:)

2012. aug. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem akarok összeveszni!és hát volt olyan h megemlitettem a témát de hát nem nagyon érdekelte azután jött vele össze...:// szerintem elmegyek,de szar lesz nézni ahogy ölelkeznek stb.
2012. aug. 18. 19:32
 7/9 A kérdező kommentje:
5. kommentelő nagyon jó ötlet köszi :D
2012. aug. 18. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem azért akarja, hogy ott legyél, hogy játszani tudja az eszét előtted, hogy neki összejött, neked meg nem

pf, szép mondhatom, hagyd őket a francba

2012. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igazán nincs mit :D

5-ös voltam

2012. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!