Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy srác aki egyébként az...

PannkaBubu kérdése:

Van egy srác aki egyébként az osztálytársamés az egyik legjobb barátom is.1 éve nagyon bejön és nem tudom, hogy mondjam meg neki. Nyár végén meg szeretném neki mondani és elhívni moziba. Ott szeretném elmondani neki. De nem tudom mit vegyek fel? 13/L

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
vmi csinibbet de ne legyen kint mindened és ne legyél k*rvás :D
2012. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszike:)

Szoknyába vagy gatyába?

2012. aug. 14. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
jó lábad van? Ha nincs megtsezi egy csinos nadrág. És egy hozzá illő csinos felső. Ne legyél túl alkalmi, de ne is szakadt. Nem tudom milyen ruháid vannak de mondjuk egy csőnadrág balerina cipővel vagy saruval és egy szép felső akármelyik ami illik az időhöz. Vagy vehetsz egy csinos egyberuhát ha jó az alakod.
2012. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
13 vagyok 37 kilóval.Vannak cuki ruhályik.Szentem jó lábam van.
2012. aug. 14. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csakugyan akkor nyugodtan vehetsz valami csini nyáriegyberuhát hozzáillő topánkával vagy saruval(ami egyszínű,a fekete a legjobb) és egy hozzáillő vékony kardigánnal ha olyan az idő, kistákával, kiegészítőkel, nyaklánc,fülbevaló ami harmonizál a ruhával
2012. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!