Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elegem van a legjobb barátnőmb...

Elegem van a legjobb barátnőmből! Nem elég hogy elszerette a fiút akiért évek óta oda vagyok, de még fel is vág a srác pénzével! Hogy dolgozzam ezt föl?

Figyelt kérdés
Most jöttek negyedszerre össze és nem bírom.Kiszőkíttette a haját,és méregdrága cuccokat vetet magának a sráccal,és ha ez nem lenne elé minden nap láthatom ahogy a szerelmem BMW-vel furikázza a barátnőmet.Teljesen el vagyok keseredve!Hogy tudnám ezt feldolgozni???
2012. szept. 24. 15:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szinte ő az egyetlen barátnőm!Nem érdekel a pénz,csak azért hangsúlyoztam mert nem sül le a bőr a képéről naponta az orrom alá dörgölni hogy "Nézd csak XY mit vett nekem!Nem tök szép?"
2012. szept. 24. 15:43
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

És te miért nem tudod neki megmondani, hogy nem vagy kiváncsi rá mit kapott a sráctól?



A kapcsolatfüggőségnek van egy olyan alfaja is amikor a barátnő függő vagy. Nélküle egy senki vagy. Úgy érzed nem tudsz felmutatni semmit. Hát ez bizony baj. Mert amíg hagyod ezt az állapotot addig te tényleg senki vagy.

2012. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te is az a kérdező vagy aki csak a saját igazát hajtja....akkor miért kérdezel?


Az a lány nem barátnő mert a barátnő nem így viselkedik...az a pasi aki elcsábítható nem a te pasid...ennyi...

Keress magadnak normális társaságot mert így csak egyre rosszabb lesz az életet....

2012. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobb is, hogy nem jöttél össze a sráccal... Ez a srác egy balf1sz. Csak a pénze miatt kell a csajnak...
2012. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A fiú válaszott. Ennyi. Lépj tovább.
2012. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
választott...
2012. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ekkora ribancot ember nem baszott:)
2013. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!