Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem féltek, hogy olyasmiket...

Nem féltek, hogy olyasmiket írtok erre az oldalra, amiből később mások kikövetkeztetitek, ki volt a szerzőjük és ez rossz fényt vet rátok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem félünk. Én nem vagyok üldözési mániás. Ki akarna rám következtetni? És különben sem írok olyanokat, amiért félnem kellene.
2012. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha esetleg annyira feldühítené, amit írok, akkor küld egy privit, amelyben kiírja magából, ami miatt a bögyében vagyok, aztán kész. Én pedig nem foglalkozom vele.
2012. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már hetek óta pont ez miatt nem tudok nyugodtan aludni.

Egyébként nem, nem félek. Ha egy kérdésnél kifejtem a véleményemet, azt nyugodtan merem vállalni szemtől szemben is ha arról van szó. El nem tudnék képzelni olyat, ami bármikor is rossz fényt vetne rám olyas valakik szemében, akiknek egy cseppnyit is érdekel a véleményük.

2012. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kolesz, logolnak, ráadásul több, mint jó viszonyban vagyok a rendszergazdával, akitől tudom, hogy a számítóközpont is csak pár órára visszamenőleg tárol adatokat, hosszabb időtartamhoz iszonyú kapacitás kellene, hiszen a koleszokban több ezer ember mindennapi tevékensségéről beszélhetünk... szóval nem :)
2012. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mész be a suliba és nem kezdesz egy lövöldözni, nem fogja senki sem megnézni mit ténykedtél az interneten.
2012. szept. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!