Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi az ami miatt nem vagy...

Mi az ami miatt nem vagy boldog? Milyen rossz dolog történt veled mostanában?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem teljesen padlóra kerültem.....

a magam baja helyett inkább meghallgatnék másokat..meséljetek!


2012. szept. 10. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg a legnagyobb problémám a pénz azaz a munkanélküliség. Tavaly érettségiztem azóta nem sikerült stabil munkát kapnom. Családdal/párkapcsolattal minden oké.
2012. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 milyen válasza:
Én inkább a tiedet hallgatnám. Azt tanítják, hogy ha kellő tudatossággal beszélsz a problémádról valakivel akiben megbízol és esetleg el tud látni jó tanáccsal az rengeteget segít, mint a lelkeden, mint a közérzeteden!
2012. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam is a munkanélküliség jelenti a problémát, 2 szakmám van, egy középfokú és egy felsőfokú, de még takarítani se vettek fel, hiába próbálkozom mindennel lassan 3 hónapja.


A párom dolgozik, folyton túlórázik, hogy elég legyen a pénzünk, én szinte egész nap egyedül vagyok hajnaltól estig.


Nagyon rossz ez az egész és elég kilátástalan a helyzet!

2012. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyes után vagyok, nincs munkám, és ma döntöttem el, hogy albérletbe megyek (amit nagyon nehéz találni) 3 éves gyerekkel, mert a férjemnek az a fixaideája, hogy nem megfelelően gondoskodom a gyerekemről... Alaptalan, abszurd.
2012. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha nem a magad bajával, hanem a magad örömével foglalkoznál? Többet érsz el, mint a sok depivel! Nézz körül! Igen, nagyon szívtál (bármi is legyen az!), de mennyi minden más van, ami miatt hálás lehetsz! Ez sokkal előrébb visz, mint a sok baj! Légy hálás, menj el egy jót futni, élvezd a napot a bőrödön, a levegőt az arcodon, lásd a sok boldog kutyust, akit kivittek sétálni, lásd, hogy még élsz, érezd! Lehetőségek vannak abban, hogy élsz!!! Rengeteg lehetőség! Élvezd ki!
2012. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hétköznapi problémáim vannak, amelyek a saját döntéseim következményei, így szerencsésebb helyzetben vagyok, mert van beleszólásom az életembe, és én döntöm el, hogyan alakítom, a következményeit pedig vállalom

hozzáállás kérdése az egész, te hogyan éled meg a saját bajodat

2012. szept. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!