Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetek lopás esetén? (lent)

Mit tehetek lopás esetén? (lent)

Figyelt kérdés

Prohardveren vásároltak tőlem egy konyhai csapot.

Mivel a postai díjat nem akarta kifizetni, megbeszéltem vele, hogy felteszem az intercityre a dobozt, rábízom egy idős hölgyre aki a keletiig utazik, ő megvárja pesten a vonaton és leszedi.


Kizártnak tartom, hogy bárki is érdekesnek találta volna azt a dobozt egy tömött vonaton.


Most felhívott a csávó 2 perccel a vonat indulása előtt, hogy elment a vonat és nem találta meg a csapot.


Megfenyegettem, hogy utalja át a pénzem, különben feljelentem, mert felvettem minden beszélgetést és kizártnak tartom, hogy eltűnt volna a doboz.


Ilyen szemetek az emberek? Túlságosan jóhiszemű voltam.


2012. szept. 26. 16:13
 1/6 anonim válasza:
nem ehet hogy az idős nő hibázott?:/
2012. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De, felhívtam és a felesége vette fel. A csávó felszállt az intercityre és keresi a tárgyat.


A nő szerintem leadta a talált tárgyak osztályán. Remélem meglesz.

2012. szept. 26. 17:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy egy tolvaj ikeás csapokat akarna lopni, ennél vannak értékesebb zsákmányok is, konzolok, stb. Plusz teljesen korrektnek és normálisnak tűnt a csávó, és a felesége is visszafogott sőt aggódó volt szóval meggyőztek.
2012. szept. 26. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:

2 perccel a vonat indulása előtt elment a vonat?



Jelentsd fel, ha még perköltséget is akarsz fizetni. :)

Szerintem ezt írd le veszteségnek. Az idős néni nevét legalább tudod?

2012. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Felszállt a vonatra.

Tisztára mint valami k.baszott akciófilm.

2012. szept. 26. 17:13
 6/6 A kérdező kommentje:
2012. szept. 26. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!