Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Teljesen megváltoztam 1 hónap...

Teljesen megváltoztam 1 hónap alatt az egyetemen, ez jó?

Figyelt kérdés

Sok konfliktusom volt, de felbátorodtam nagyon. Kiverekedtem magam a f.sz emberek zaklatásaiból amennyire tudtam. Elkezdtem letiltani a facebook chatet mert úgy érzem csak az időmet vesztegetem rajta, akikkel nagyon érdekeljük egymást megtaláljuk egymást offline is. Lecseréltem a profilképem egy bemutató farkasfejű csajra (srác vagyok) hogy a sok f.sz aki oltogatni akar majd ezt lássa először.


A legtöbb jó csajjal már beszéltem, hogy megdugnám őket, és mosolygok amikor a folyosón hallom, hogy a mérnök hallgatók hogyan beszélik ki egymás között ezeket, amikor nekem simán meglennének, ha nem lennék ilyen hanyag.


Ma pl majdnem feljött az egyik ilyen csaj és a téma burkoltan de a dugás volt, viszont amikor megkérdeztem tőle mikor csinálták fel utonljára megsértődött és meggondolta magát.


Valahogy leszarok mindenkit, direkt hangosan hallgatom a zenét, hogy nehogy véletlenül mással baszogassanak, támadjanak be ezzel én meg majd flegmán lejjebb halkítom.


Elkezdtem úgy viselkedni mint aki megbolondult.


Régen zaklattam az embereket, most valahogy csak azzal beszélek akikkel dolgom van. Sok időt töltöttem a facebook chaten, most erre sincs már szükségem.


Igazából csak szexet akarok, bulikat, meg elérni valamit az életben.


Tökre leszarom már mit gondol rólam más, az öltözködésem is tökre el fog vadulni, ingekben akarok járkálni, meg bőr cuccokban, leszarom mit mond rólam a többi f.sz aki nem mer élni... nem mer önmaga lenni. Én merek és mindenki tisztelni fog ezért.


Itt rontottam el egészen idáig. Nem a saját szerepemet játszottam, hanem felvettem egy visszafogott álarcot ami mindenkit megzavart, senki nem értette.



Jó úton haladok, ugye? Tudom hogy ez nem teljesen egy kérdés, de érdekel (kivételesen érdekel) más átélt-e hasonlót?


2012. szept. 29. 02:11
 1/8 A kérdező kommentje:

A támadásokra meg elkezdtem visszatámadni. Volt egy srác aki még akkor sem riadt vissza a baszogatásomtól, amikor behívtam a szobába, kulcsra zártam az ajtót, és eldobtam a kulcsot. Megmondtam neki, hogy most összeverhetném, de látta rajtam, hogy nem teszem meg.


Na most kicsit leállt, de én azért elkezdtem fűzni a barátnőjét. Erre majd visszavesz a cica.

2012. szept. 29. 02:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tele vagy stresszel.
2012. szept. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még tegnap beképzelt voltma. Ma már tökéletes.
2012. szept. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyeneket felvesznek egyetemre? Nagyon remélem, hogy tényleg a jó úton haladsz, de úgy érzem hosszú és rögös út áll még előtted. Én szurkolok.
2012. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Édes szivem, te most sem önmagad vagy, hanem egy sebzett kisfiú, aki egy arrogáns bunkó álcáját viseli, hogy senki ne merje bántani. De ahogy látom, a legtöbben átlátnak ezen, csak te gondolod azt, hogy nagyon f*szagyereknek tűnsz.
2012. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Tökre leszarom már mit gondol rólam más" akkor most mi van? xD
2012. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves kérdező, szerintem te nem vagy normális. Manapság minden idiótát felvesznek az egyetemekre, ez nagy baj.
2012. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de szerintem nem jó irányba változtál.

Az jó, ha nem agyalsz állandóan azon, hogy ki mit gondol rólad - de a "mindenkit lesz*rok" hozzáállás sem vezet sehova.

Amúgy meg hogy lehetsz ilyen bunkó a nőkkel? Inkább ezen változtatnál!


Nem sértésből mondom, de: szerintem felkereshetnél egy pszichológust. Igencsak rád férne.

2012. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!