Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy ennyire...

Hogy lehet hogy ennyire megváltoztam?

Figyelt kérdés

9-12 éves koromban imádtam mindent ami dél-koreai, japán, vietnami vagy kínai. Oda akartam költözni, mindent tudtam róla és szavakat is elkezdtem tanulni. A szobám is tiszta ázsiai volt :D állandóan néztem a filmeket, hallgattam a zenéket meg minden. Olyan 13 éves lehettem amikor elkezdtem Kárpátiát meg ilyeneket hallgatni, és szép lassan elkezdtem magyar lenni. Magyarországos nyaklánc, kitűző, felvarró, póló meg minden. Így visszagondolva nem is értem, hogy miért szerettem Ázsiát annyira, pont most hallgattam bele a régi kedvenceimbe de nem is olyan jó. Nem egyik napról a másikra történt, de akkor is fura.

15/L


2012. márc. 11. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös,minden második kamasz évenként váltogatja a stílusát
2012. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Semmi gond ezzel. mindenki átesik ilyeneken. Valamikor ki kell forrnia a személyiségnek, nálad ez 13 évesen kezdődött.


A Kárpátia egyébként is jó együttes.

2012. márc. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, a magyarok is ázsiából származnak, szóval... Most pedig európaiasodtál :D Meg tini vagy és lázadsz! Majd ezt is kinövöd... Majd jön egy pasi és akkor megint más körül forog majd a világod...
2012. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!