Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeked pontosan hogyan...

Gyermeked pontosan hogyan viselkedik, miket mesél, miket mond, hogyan közeledik a gyerekekhez? Ha játszótéren vagy más semleges terepen vagytok. Sokan és sokat írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mert a 3 és fél éves fiam nem tudom átlagosan illetve normálisan veszi-e ezt a kanyart.
2011. aug. 26. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

az enyém megfontolt, gyanakvó, de akit a bizalmába fogad, azt nagyon. idő kell neki, míg felméri a terepet, sokszor elsőre irtózik az új, idegen helyzetektől, ilyenkor legjobb, ha nem froclizza azzal állandóan az ember, néha óvatosan emlegetni lehet neki, de ha látja az ember, hogy kiakad tőle, akkor hanyagolni kell. és magától megérik a dolgokra. megvan a határozott elképzelése a dolgokról. nem túl hisztis, inkább ha fáradt, akkor kezd borulni a bili, de nagyon érzékeny a kis lelke. ezt mindig figyelembe kell venni, jól lehet vele kompromisszumot kötni, ált. hallgat az észérvekre. már régóta. ragaszkodik a dolgaihoz. a gyerekek mostanában kezdik érdekelni, eddig csak szemlélte őket távolról. nagyon irigy jelenleg, vagyis a kedvenc dolgait ha vki el akarja venni , akkor egyből sír, és tőlem várja a megmentést. nem igazán agreszív, sosem volt az. nagyon anyás. jön a kistesója, (még 1 hetem van a kiírásig), azzal is úgy volt, hogy sokáig (kb. múlt hétig) hallani sem akart róla, utálta ha csak szóba került), én nem zargattam vele, csak néha ha olyan volt a hylezet, egykét infót elejtettem, de most kb. 1 hete magától beszél róla, sőt elnevezte egy nemlétező de aranyos fantázianéven, és úgy emlegeti. ezt is magától kezdte el. és úgy látom, sokkal kevésbé feszült tőle, mint eddig. itthon és ajátszón is nagyon sokat beszél, mindent kommentl amit csinál. a játszón gyakran kéri hogy én is menjek oda, ahol ő van. ill. játsszunk együtt. itthon kis vadállat (szaladgál, stb)., idegen helyen először nem, ha ismerős lesz neki a hely, akkor ott is feloldódik. (ha nem erőltetik neki, hanem hagyják hogy a maga tempójában szokja meg).

enni mindent megeszik szinte, az éjjelt átalussza mióta kijöttek a fogai. este és nappal is mellé kell feküdni, míg el nem alszik. nagyon érdeklődő, kíváncsi, napi 1000 miért kérdést feltesz , és nem si a könnyen megválaszolható fajtából.

kislány, és dec. végén tölti a 3. évét. hirtelen ennyi.

2011. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2.5 éves,és nagyon édesen,nagy nagy szeretettel közeledik minden gyerekhez,simogatja,dícsérgeti őket,tapsol nekik a játszón ha valami sikerül nekik,de viszont fogadásra nem talál.csak néznek a gyerekek mit tapsol nekem ez a gyerek,nem köszönnek,nem beszélgetnek vele.igy általában én vagyok a hálás közönsége,hogy érezze nagyon jó amit csinál.nagyon mesélős,amit lát vagy tapsaztal azt elmeséli,ha valahol sorba kell állni,nagyon ügyesen kivárja a sorát,nem lökdös,és nem megy előre.igy néha azért elé mennek az élelmesek.
2011. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!