Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zaklat és bántalmaz a volt...

Zaklat és bántalmaz a volt férjem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Többször megfenyegetett, hogy meg erőszakol, végül meg is tette. Ma este át jött a cuccaiért, be engedtem a házba.

Miután bejött, egyből elő rántotta a kését és a torkomhoz fogta. Halálra rémültem nem tudtam ellenkezni, még most is remegek. Utána többször gyomron vágott. Azt mondta, ha merek szólni a rendőrségnek vagy bárkinek, rám gyújtja a házat és megöl. Nagyon félek tőle, azt hiszi, hogy megcsaltam. Folyamatosan csak irányítani akart és megalázni. Nem tudta elviselni, hogy újra suliba járok és hogy érettségim lesz. Meg volt győződve, hogy én ugyanúgy akarok élni mint a többi cigány, pedig nem. Nekem ez nem élet.

Nincs családom akihez fordulhatnék. Mit csináljak?


2012. szept. 30. 22:56
1 2
 1/16 Jégtánc ***** válasza:
94%
Miért ide írsz? Miért nem hívod a rendőrséget?
2012. szept. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Rendőrség, látlelet és távoltatási végzés.
2012. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Vétess látletet és irány a rendőrség!
2012. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Éjszaka nincs rendőrség.
2012. szept. 30. 23:06
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Már, hogy a fenébe ne lenne rendőrség éjjel??
2012. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Rendőrség, tűzoltóság, mentő napi 24 órában van. Mi lenne ha csak nappal lenne, ne viccelj már.
2012. szept. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Jégtánc ***** válasza:
78%
Mindig van rendőrség.Mindenképp menj el,ne akard így leélni egész életed.Csak egy van.
2012. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 intrepid ***** válasza:
100%
Ez qrva nagy gáz, és nagyon súlyos bűncselekmény. Damu Roland ezért egy csomó évet kapott, és ha elkövette, akkor jogosan. Azt tudnám tanácsolni, hogy fordulj a rendőrséghez, de ezt a velejéig romlott, korrupt maffiózó társaságot nem merem tanácsolni. Bocsi!
2012. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Menj el még most frisseben hogy látleleted is legyen és bizonyitekod ő is cigány?
2012. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy fordulj a rendőrséghez, elvégre ez a dolguk.
2012. szept. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!