Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom zaklat, kritizá...

A volt barátom zaklat, kritizálja a férjemet, a mostani életemet, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
18-22 éves koromig voltunk együtt, hiába volt nagy szerelem, nagyon bonyolult volt az egész kapcsolat, zűrös, nem bírtam tovább. Aztán megismertem a férjemet, csodálatos, tisztalelkű, érzékeny, jó ember, teljesen az ellentéte a volt barátomnak. Közös vállalkozásunk lett, vettünk egy szép házat, kutyusok, cica, teljes idill és most várjuk első babánkat. A volt barátommal találkoztam egy barátnőm esküvőjén, teljesen elzüllött, ami meg sem lep mondjuk. Közömbös voltam vele, de ő mégis azt hiszi, visszaszerezhet, emaileket ír, megtudta az új számomat, hívogat. Leszólja a férjemet, azt mondja, nem érti, hogy tudok ilyen unalmas életet élni, nem ezt várta tőlem. Hiába koptattam le, folytatja, a férjem pedig dühös és legszívesebben megverné. Attól félek, hogy azt hiszi, én akarok visszamenni a sráchoz, vagy hogy én adtam neki lehetőséget, hogy keressen, mert ha nem is mondja, olyan, mintha titokban ezt gondolná. Nagyon zavar ez a helyzet, fel is kavart rendesen, nem értem, miért nem hagy békén. Mit tehetnék?
2011. dec. 4. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a férjed füle hallatára. De durván.
2011. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
távoltartási kérelem.
2011. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Ez bizony nehéz ügy...én megértem a srácot teljesen persze nem szép amit csinál,de valószínű ö még szeret téged...de ugyanakkor megértelek téged is..nem tudom mit lehet csinálni de az hogy felkavar téged az egyenlő azzal hogy ő még te sem engedted el igazán őt..
2011. dec. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel nem szabad torodni! Feltekeny, hogy nem vele lettel boldog. A szamodat valtoztasd meg, a ferjednek pedig mondd el, hogy mit is csinal, nehogy valami felreertes altal meg galibat okozzon koztetek. Mellozni kell teljes mertekben. A ferjed nem fogja azt hinni, hogy te akarsz visszamenni hozza, ha jo koztetek a kommunikacio es elmondod neki, hogy o kezdte. Ne valaszolj se emailre, se telefonra, aztan abba fogja hagyni. Te miert alltal le vele levelezgetni? Amugy meg kit erdekel, hogy mit gondol? Mindenkinek van rosszakaroja. Ha leallnank veluk foglalkozni, mar a pszichiatriara kerultunk volna. Ne vedd magadra, ha te boldog vagy, ahogy vagy, akkor ne erdekeljen mas velemenye, foleg egy zullott embere ne!
2011. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
tudom ez nem ide tartozik és ezzel csak őt pártolom...de én mindig bírtam az ilyen fickókat,keményen küzd a nőért és nem adja fel a harcot..igazi férfi!!!!manapság olyan ritka az ilyen hiába jól lélek a férjed de az ilyen férfiak mint a volt pasid nagyon ritka manapság aki így küzd egy nőért...
2011. dec. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,

Az ilyen "ferfi" az aki mikor megkapja a not, akkor szemet vele.

Ez ferfi a szemedben? Nem, kullancs.

2011. dec. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%

ma 15:33


Honnan tudod hogy szemét??Ez nagyon nem igaz én ismerek ilyen embert aki évekig küzdött a gyerekkori szerelméért és végül sikerült meghódítania a nőt aki számára volt sz isten nő és csak őt tudta elképzelni párjának és senki mást,megkapta és nagyon jól bánik vele mindent megkap tőle a nő és mondhatom azt hogy minta férj....

tudod aki megküzd valakiért azt sokkal jobban is becsüli,van egy mondás biztos ismered ami könnyen jön könnyen megy....

2011. dec. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olvad el a kerdezo kerdeset. O eseteben ez a ferfi nem megfeleloen viselkedett. Most meg keresztbe akar teni neki ahol tud, mert feltekeny, irigy ra.
2011. dec. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Cseréld le a telefonszámodat,a mostanit pedig szűntesd meg.

Csinálj új emailcímet is.

Ha véletlenül megtudja az új számod,akkor lecsapod neki a telefont ennyi.

2011. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem küzdhet, nem őt szeretem és nem tartom már őt semmire. Próbáltam normális hangnemben válaszolni neki, hogy én boldog vagyok a mostani életemben, remélem, hogy ő is sikereket ér el, de ne akarjon nekem keresztbe tenni, de ő tovább folytatta. Idegesít, nagyon szemétül viselkedik. Már sikerült is elérnie, hogy legyen egy kisebb veszekedés miatta a férjemmel. Mondjuk valószínűleg én is így reagálnék, ha a férjem volt barátnője zaklatna minket, de ez akkor is rossz, semmi nem köt már hozzá, vagy 4 éve nem beszéltünk.
2011. dec. 4. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!