Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért az európai zsidók a...

Miért az európai zsidók a befogadó ország nemzetét mindenhol?

Figyelt kérdés

Miért az európai zsidók a befogadó ország nemzetét mindenhol?


Miközben Európában a zsidóság bűneit még csak megemlíteni sem lehet, mert súlyos retorzió jár érte, az izraeli ÁLLAMI televízióban nyíltan gyalázzák a keresztényeket. Ezek miért nincsenek benne az angol/német/francia/magyar/stb. híradásokban?


Az Európában élő(sködő) zsidó fiatalok (15-30 éves korosztály) miért festenek keresztényellenes falfirkákat, miért élvezik az őket eltartó nemzet folyamatos gyalázását?


És főleg miért háborodik fel mindenki, ha évszázadonként (csak) egy-egy uralkodó/hadvezér ezt meg akarja végre szüntetni - teljesen jogosan?


Meddig provokálnak még? Amíg a XXI. században is eljön egy uralkodó, amelyik végleg eltörli őket a föld színéről? (Én nem ezt kívánom, csak magyarázza meg valaki a viselkedésüket!)



2012. okt. 1. 09:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
breaking news: Az egész világon megy az agymosás, hogy ami jön, annak ne lehessen útját állni.
2012. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

"Miért az európai zsidók a befogadó ország nemzetét mindenhol?" -elmondanád, hogy ez a mondat mit jelent? Mert 7-szer olvastam el, de nem tudom értelmezni...


Másodszor pedig, te egy agymosott, szerény tudással rendelkező ember vagy, aki mindent elhisz, amit mondanak neki.

Mond már el, hogy milyen bűneik vannak a zsidóknak, amit még említeni sem lehet? Mert én még nem hallottam róluk.

Gondolom te keresztény vagy, ezért ütött ennyire szíven a keresztényellenes téma, de had mondjam el, hogy keresztények még jobban utálják a zsidókat mint fordítva. Ugyanez érvényes az összes többi vallásra is, mivel, akinek más nézetei vannak azt már muszáj utálni...

Azt is mond el, kérlek szépen, hogy miért is tartaná el az állam a zsidó fiatalokat? Ha dolgoznak akkor van pénzük, ha nem, akkor pedig nem. Ennyi.


Az úgynevezett "hadvezéreidet" pedig azért utálják, mert milliók életét akarják kiontani, és ezt sokszor meg is teszik.

És ki is provokál téged? Vagy az államot? Vagy bárkit is? Mert én nem tudok erről. Ezeket a szélsőjobbosok terjesztik csak, akiknek senki sem tetszik, aki kicsit is más, mint ők.


És még mielőtt elkezdenél engem is zsidózni, el kell mondanom, hogy magyar őseim voltak, most is itt lakom, és még ateista is vagyok.

Várom a válaszod és további szép napot!

2012. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

Második: én nem vagyok keresztény, de az, hogy a keresztények - akik a szeretetben hisznek - jobban utálnák a zsidókat, mint a zsidók - akik a büntető istenükben hisznek - a kersztényeket, ez egyszerűen nevetséges.


Ne haragudj, de valóban úgy van, a zsidók mindenkit gyűlölnek, aki nem zsidó, a keresztényeket, a muszlimokat, még a buddhistákat is - ki tudja miért. Fordítva azért ez nem igaz! Te csak kliséket írsz!

2012. okt. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Az alábbi videót az izraeli állami tévében vetítették ártatlan zsidó gyerekeknek:

http://www.youtube.com/watch?v=c_pXSlQOY_M

Az állami tévé műsorát nyugodtan lehet hivatalos állásfoglalásnak is tekinteni, hiszen nem magántévé.


Az alábbi videót biztosan valamelyik európai jobboldali párt megrendelésére vetítette le az izraeli tévé, hiszen a jobbosoknak érdekük a keresztények gyalázása.


Egy francia oldalon több száz zsidó provokációt gyűjtöttek össze, amelyet a franciaországi zsidók tettek a franciaországi franciák és muzulmánok ellen.


Sajnálom, én nem tudom őket szeretni, és ha jönne végre valaki, hogy lesöpörje a világ agresszor nemzetét, én is nagyon szurkolnék neki.

2012. okt. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Andizsuzsi ***** válasza:
91%

"Gondolom te keresztény vagy, ezért ütött ennyire szíven a keresztényellenes téma, de had mondjam el, hogy keresztények még jobban utálják a zsidókat mint fordítva"


Kedves utolsó váloszoló! Válaszoddal majdnem teljesen egyetértek, fenti mondatodat kivéve. Kérlek, ne általánosítsál. Én keresztényként legkevésbé sem utálom a zsidókat, és így van ezzel véleményem szerint a keresztények többsége. Persze vannak elvakult és szélsőséges csoportok, de ők nem minősítik a többséget.

2012. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Andizsuzsi ***** válasza:
Utolsó alatt a 66%-os válaszolót értettem, csak a többiek megelőztek.
2012. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

Hát egyelőre az helyzet, hogy itt a gyakorin mindennap nyílik legalább ezer új kérdés arról, hogy a zsidók szörnyetegek, el kell őket pusztítani, mindent tönkretesznek, vesszenek a zsidók. Ezeket a kérdéseket általában nemzeti érzelmű magyar emberek nyitják, java részük valószínűleg kereszténynek is tartja magát.


Zsidó ember által nyitott olyan kérdést, hogy a magyarok szörnyetegek, vesszenek stb. még nem láttam. És máshol is ugyanez van.


Csak szólok, hogy a gyűlölködési arányok bizony ilyenek.

2012. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%

Úgy látszik, itt senki nem néz híradót, hanem Barátok köztön nevelkedett 15-20 évesek válaszolgatnak.


Benneteket nem érdekelnek a tények, csak azt szajkózzátok, hogy aki a zsidók rémtettei ellen szót emel - bizony ők felelősek a közelmúlt háborúinak többségéért -, az biztosan szélsőséges, neonáci, Jobbikos, fasiszta, és főleg KATOLIKUS!!!


A tényekre nem reagáltok, azokat teljesen figyelmen kívül hagyjátok, csak megy a szemét katolikusozás, akik bántják a szegény ártatlan, minden népet szerető, békésen élő zsidókat! Nevetségesek vagytok!



Akkora baromságokat írtok, látszik, hogy fogalmatok sincs, mi a különbség a keresztény és katolikus között, így a véleményetek sem releváns!

2012. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Álljatok le, nem veszitek észre, hogy már egymást tépitek? Most már nem a zsidókat ócsároljátok, hanem egymást támadjátok, megfeledkezve az eredeti kérdésről.

Egyébként kérdező, akár szándékos volt akár nem, nagyon ügyesen csináltad, hogy egy agresszivitást generáló "problémával" hogyan generáltál egy új problémát: a saját igazam bebizonyítását.


1. Az ottani népeket, zsidókat ugyanúgy manipulálják a hatalmak, hogy utáljanak minket. Azaz a hatalom őket sem szereti jobban, mint minket, a hatalom a káoszt, az őrületet, az elszabadult poklot szereti csak. Hogyan érheti el? Ha 2 vagy több népcsoporttal játszadozok, mint a sakkfigurákkal és amíg ő kényelmesen a sok bástyával meg futóval körbe van véve, a parasztok leütik egymást.

Neki pedig nem marad más dolga, mint kitölteni a megüresedett helyet a saját bábuival.


A szüleim katolikusok, senkit sem gyűlölnek, sőt, kiskorom óta azt hallom, hogy senkit sem szabad elítélni vagy bántani. Jómagam ateista vagyok, igaz, ez nekik annyira nem bejövős, de lenyelik. Kulcs: A való életben, a saját tapasztalatik által élnek és nem annak, amit a tévé sugároz.

Szlovákiában élünk, szlovákokkal körbevéve és lám a legjobb barátaink a szlovák szomszédok. Nem dobáljuk egymást kakival, sértő szavakkal és az éjszakában sem verjük agyon egymást 5 éves kisgyerekeit. Kulcs: a politikai propagandákt, hirdetéseket kivágjuk a kukába.

A saját kormányaink utálnak minket és nem a közemberek egymást. Mert miért is tennék? Hisz legyen zsidó, magyar, lengyel, román, szlovák, német: ugynúgy élünk, ugynúgy bejárunk dolgozni, ugyanazok a hobbijaink.


Ha férges a marha, nem a marhát kell leölni, hanem a férget kiirtani.

2012. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Rendben azt beismerem, hogy eléggé túloztam akkor, amikor azt mondtam, hogy a keresztények jobban utálják a zsidókat, mert ez természetesen nem így van. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ők sem jobbak, csak többen vannak.

De azt még mindig nem értem, hogy miért a zsidók lennének a felelősek a múlt nagy háborúiért? Ez nekem csak egy szimpla összeesküvés-elméletnek tűnik. Szerintetek ha megszületik egy zsidó ember, akkor rögtön a világ pusztulását tervezgeti vagy mi?

De amúgy mi a zsidó származású vagy a zsidó vallású emberekről beszélünk? mert nem mindegy. Egy zsidó származású ember lehet ateista is és akkor már nincs miről beszélnünk.


"Benneteket nem érdekelnek a tények, csak azt szajkózzátok, hogy aki a zsidók rémtettei ellen szót emel - bizony ők felelősek a közelmúlt háborúinak többségéért -, az biztosan szélsőséges, neonáci, Jobbikos, fasiszta, és főleg KATOLIKUS!!!"


Már bocs, de téged nem érdekelnek a tények, csak a kis meséid, amiket szépen mindig bemagolsz, amikor valami történik a nagyvilágban. És tényleg csak ezek az emberek akarják elpusztítani a zsidókat, a normális épeszű emberek maximum kritizálnak dolgokat.


"Kedves utolsó váloszoló! Válaszoddal majdnem teljesen egyetértek, fenti mondatodat kivéve. Kérlek, ne általánosítsál. Én keresztényként legkevésbé sem utálom a zsidókat, és így van ezzel véleményem szerint a keresztények többsége. Persze vannak elvakult és szélsőséges csoportok, de ők nem minősítik a többséget."


Az a baj, hogy nincs sok ilyen ember, mint te, mert pont, hogy az emberek nagy többsége nincs így ezzel, hanem csak elvakultan ítélget, ha keresztény, ha zsidó, ha muszlim, ha ateista, stb.


Annyira nem értem, hogy miért kell valakit a vallása, származása miatt elítélni. Szerintetek attól lesz jó vagy rossz egy ember, hogy milyen a vallása? Nem hiszem.


Azoknak az embereknek a puszta létezését is köszönöm, aki nem az emberek külseje, vallása, származása szerint ítélkezik, mivel ők viszik tovább a világot, mert ők nem a saját fajuk elpusztításával vannak elfoglalva, hanem a fejlesztésével.

További szép napot!

2012. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!