Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy esküvő után megváltoznka...

Egy esküvő után megváltoznka az emberek és másképpen állnak a hozzátartozókhoz és magához az élethez?

Figyelt kérdés
Úgy értem ilyenkor mi zajlódik le az emberekben?Egy teljessen új élet és felfogás kezdődik meg az életükben?Vagy ilyenkor milyen folyamat zajlódik le az emberekben?Huu remélem éhtető a kérdés és nem néztek hülyének....
2012. okt. 1. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi nem változott, igaz, mi előtte is együtt éltünk.
2012. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:
Nyáron volt esküvőnk, és nem változtunk meg, legalábbis ettől és hirtelen biztosan nem.
2012. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem,bár nekem nem is igazán volt fontos az esküvő.Az a különbség,hogy azóta nem páromként,hanem férjemként mutatom be.Rajta sem látom,hogy ettől bármi más lenne az életében.
2012. okt. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az esküvő egy normálisnak tartott állapot ünnepélyes kinyilvánítása. Azért nem változik semmi, mert éppen ennek az állapotnak az igénylése vezetett az esküvőhöz.
2012. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Optimális esetben az változik, hogy az "én" helyét átveszi a "mi". Esküvő előtt a pár két különálló személyként gondolkodott, ám amikor összeházasodnak, akkor egy egységgé állnak össze.

A hozzátartozókhoz való hozzáállás abban változhat, hogy valamelyest lazul a velük való kapcsolat, és a pár több energiát, időt fordít ezentúl egymásra, mint a szülőkre, testvérekre stb.

Az, hogy az "én" helyét átvegye a "mi", azért elengedhetetlen, mert ha a felek ezentúl is úgy gondolkodnak, hogy ÉN ezt szeretném, NEKEM ez tetszik, NEKEM ez a véleményem, az könnyen a kapcsolat rovására mehet.

2012. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!