Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan oldjuk meg ezt a...

Hogyan oldjuk meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

sziasztok:) Mi egy baráti társaság vagyunk de van egy fiú aki sokat lóg lányokkal, kicsit lányos belül de nem bzixd , de rajtunk kívül vannak más barátai is, de szokott sokat velünk is lógni. Mi 6-an bnők vagyunk és tavaly csináltunk olyat hogy húztunk egymás között karácsonyra és ő is beszállt. Mindenki a másiknak jó ajándékot vett, ő akit húzott egy csokit meg ilyen papírból hajtogatott angyalkát, rajzot adott.. tudom hogy nem erről szól a karácsony de tevrezzük egymást meglepni..és idén is szeretnénk feljött a téma, hogy ajándékozzuk meg egymást és ő is mondta h akar meg h a karácsonyi bulit szervezzük nála.. de nemtom nemis lenne neki nagy élmény ajándékot venni, hiszen fiú és én lányoknak akarok pl lányos dolgokat venni..meg pl vki vesz 2 ezerért vmit a másiknak és visszakap vmi barkácsolt cuccot.. ezért felvetettem h saját készítésűeket adjunk de azt nem akarták.. meg tök szar lesz annak nézni h mindenki lányos dolgokat kap ő meg csak ilyen össze-visszaságokat..tudom ez nem szép de mi nem ajándékozzuk egymást csak karácsonykor.. és a srác már tökre örült meg beleélte magát h kit fog húzni, de nemtom hogy ezt hogy lehetne megoldani.. nincs bajom a sráccal csak most szeretnénk ha ebből kimaradna..:/

17É


2012. okt. 2. 20:01
 1/3 A kérdező kommentje:
akartam szólni a bnőimnek h ne előtte említsük de az egyikük pont akkor hozta fel..
2012. okt. 2. 20:03
 2/3 Bono713 válasza:
Írd meg neki egy vidám dalban hogy nem szertnétek hogy ezen résztvegyen és együtt adjátok elő stílususan
2012. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy hányan akarják a kimaradást. Először talán egymás között kellene tisztázni, és ha mindenki ezt akarja, őszintén, kedvesen a srácnak is elmondani. Ez a legkevésbé bántó. Ha már rossz érzés lesz neki, legalább az őszinteséget becsülheti.
2012. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!