Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm testvére - hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm testvére - hogyan oldjuk meg a helyzetet, hogy senki ne sérüljön, illetve sértődjön meg? /Bővebben lent. /

Figyelt kérdés

Már az általános óta van együtt a mi kis négyesünk.

Amikor egyetemre mentünk, tudatosan egy városba adtuk be a jelentkezést, hogy minél többet lehessünk együtt.

Lilla szeptember óta az öccsével osztja meg a lakását, aki szintén ide jár egyetemre. Amióta Máté is a városban lakik, többször találkoztunk házibulikban, s mivel szinte minden héten Lilláéknál tanulunk, folyton összefutunk.

Egy másik barátnőm - aki szintén velük lakik - elmondta, hogy Máté néhány hete elmondta Lillának, hogy vonzódik hozzám és nem-e lenne baj, ha találkozgatnánk. Mire Lilla állítólag szabályosan kiakadt, hiszen ő hátbatámadásnak érezné, hogyha az öccse és köztem lenne valami.

E mellett még azzal is érvelt Máténak, hogy ő csak 20 éves, én meg lassan 23.

Furcsa, de az elmúlt fél év alatt nagyon közel kerültem hozzá, annak ellenére, hogy semmi konkrét nem történt köztünk. Lilla azóta különösen figyel rám/ránk, sosem hagy egy percre sem egyedül minket, a múltkori buliból szinte "kirakott", amikor Mátéval dumálgattunk valami semmi kis témáról. Amikor haza akar kísérni, mindig kitalál neki valami fontos ügyet, amit azonnal el kell intéznie, vagy ha minden kötél szakad, jön velünk.

Én ezt nem tudom hova tenni, hiszen semmi nem történt - még - köztünk. Annyiban igaza van, hogy majdnem 3 év köztünk a korkülönbség, de ha nekünk jó így, akkor neki miért fáj?

Egy barátnőm szerint attól fél, hogyha összejövünk az öccsével, akkor mindkettőnket elveszít. /Bár Mátéval nem olyan szoros a kapcsolata.../ Lillának nincs párkapcsolata, arra is gondoltam, hogy féltékeny lehet a boldogságunkra. De ez eddig soha nem volt rá jellemző.

Mit tegyek? Muszáj köztünk választanom? Miértnem mehet a kettő egyszerre? Kérlek segítsetek, mit lépjek ebben a helyzetben?


2011. ápr. 28. 17:02
 1/1 anonim válasza:
nem értem én se hogy miért ilyen!szerintem egy péntek estét vagy amikor mind a keten ráértek eg yolyan délután üljetek be egy kávézóba csak Lillával és beszéljétek meg hogy miért nem tartja azon kivűl jónak ogy 3 év korkülönbség van!
2011. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!