Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Szakítsak vagy oldjuk meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

legjobb haverommal összejöttem (2 évig voltunk legjobb barátok) és 2 hónapja vagyunk együtt, 3 hét után le is feküdtünk, minden.. de tiszta olyan mintha csak arra kellenék neki

hetente kb 3szor találkozunk .. ő izél ha én elmegyek pár napra valahova de én megse szólaljak ha ő elmegy most is elment egy hétre tegnap és majd csak szombaton vagy vasárnap jön haza.. de én maradjak kussba mert neki lehet


és tiszta olyan érzésem van, mintha csak szexre kellenék neki

ő kezdeményezett, hogy összejöjjünk

és h tök olyan mintha csak szexelhetnéke van azt annyi


ha elmegyünk bárhova is ő megnézi a csajokat, és ha engem megnéz egy pasi vagy én egy pasit már idegesíti magát meg h mi volt ez..

azóta hogy összejöttünk nem beszélünk anynit mint azelött


elötte tök közvetlenek voltunk egymássla, most meg olyan furcsa, mintha nem is ismerném..


meg múltkor összefutottunk unokahugommal (14 éves, nagy mellek, vékony alkat) és iet szól, jajj de jó csaj meg h biztos tapadnak rá a fiúk, meg ilyenek.. és ezt nekem magyarázta.. azért áljon már meg a menet


most nem érdekel énis elmegyek egy hétre ha minden igaz akkor kedden és addig nem si beszélek vele míg itthon nem leszek, mert ha kell ki is kapcsolom a telóm de gondolkozzon el rajta..


meg h tegyem le a cigit, ne igyak, eltiltott egy csomó haveromtól..


Szerintetek mit kéne tennem?


16/l ő 20/f


2010. júl. 18. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Most őszintén, a párja, a szerelme, a partnere vagy, vagy a tulajdona? Mi az, hogy eltilt valakitől/valamitől? Könyörgöm, szakíts vele minél hamarabb, mert ezt nagyon meg fogod szívni.
2010. júl. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ez már ilyen bonyodalmakkal működik talán nem érdemes folytatni, főleg ha úgy érzed, hogy csak a sex miatt van veled!


Abban igaza van, hogy ne dohányozz, és igyál, de ez más dolog...

2010. júl. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sikerült kifognod egy igazi diktátort. Persze, hogy hagyd a pitsába. Viszont tuti elmondja majd fűnek-fának, hogy széjjeldúgott. Szal igazából barátok se legyetek
2010. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátaidtól eltiltani nincs joga, de egy cigitől bűzlő lánnyal én se szívesen csókolóznék... Meg az is elég kiábrándító, ha egy lány részeg. Szóval ebben igaza van, de csak ebben, másban nem. Szerintem nem érdemes együtt maradnotok. Megpróbálhatsz adni neki még egy esélyt, de szerintem inkább hagyd, az jön le nekem az írásodból, hogy nem annyira fontos neked ez a kapcsolat.
2010. júl. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De fontos igen mert nagyon szeretem és jó vele lenni csak ezektől tudok kiborulni.

Ivást ne úgy képzeljétek h állandóan, kb havonta egyszer egy pár pohár valami de sosem voltam részeg!


Azon gondolkodtam, hogy leülök megbeszélem vele és ha nem változtat akkor ott hagyom. Nehezen fog menni de ez így nem mehet. Válatoztatni kell

2010. júl. 18. 01:07
 6/6 anonim válasza:

Először is kézcsókom a kisasszonynak.Nem akarlak megsérteni de tényleg csak arra kellesz neki.

Tisztelettel

2010. júl. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!