Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon félek, ha ez bekövetkez...

Nagyon félek, ha ez bekövetkezik, mit tegyek (barátnők)?

Figyelt kérdés
Négyen voltunk barátnők, most már két csapatba vagyunk. Ők ketten, mi ketten. Én utálom őket, már régóta össze vagyok velük veszve. A barátnőm 1 hete. Félek, ha kibékül velük, engem le fog sz@rni. Nagyon nem bírom, hogy nincs barátnőm, aki igazi, és fontos vagyok neki...

2012. okt. 5. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

10.-ben nagyon jóban lettem az előttem ülő csajjal, a padtársammal, és a két mögöttem ülő csajjal. Együtt szülinapoztunk, névnapoztunk, minden. 11.-ben az előttem ülő csaj összeveszett a padtársával, és kiakart túrni a helyemről, mert nagyon jóban lett a padtársammal. Most 12.-ben ott tartok, hogy kitúrt a helyemről a csaj, a padtársammal ül, nyáron nagyon sokat lógtak együtt hárman (aki kitúrt a helyemről, padtársam, és a mögöttem ülő csaj). Engem alig hívtak, mert nincs bicajom. Együtt voltak szinte egész nyáron, most pedig szinte nem is vagyok ezzel a 4 lánnyal, feleslegesnek érzem magam, és ha velük vagyok, nem is beszélgetnek velem, alig hallják meg, ha mondok valamit. Ott tartok, hogy rohadtul nem érdekelnek már, vannak más barátaim is az osztályban, inkább velük vagyok, és nem érdekel, hogy a 'nyomikkal' barátkozom.


18l

2012. okt. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat!:) Megpróbálok mással barátkozni.
2012. okt. 6. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!