Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy barátom aki az Elte...

Van egy barátom aki az Elte re jár, villamosmérnöknek készül tiszta rendes és jólnevelt meg gazdag is. Jól beszél angolul és spanyolul de az egyetlen bajom vele hogy barnabőrű. Akkor cigány nem?

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 20:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
figyuld a cimkeket: gyanus, barna :DD
2012. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

az ELTEn nincs is villamosmérnök képzés...


de ez még a legkevésbé "érdekes" része a kérdésnek, ahogyan azt már korábban kifejtették.

2012. okt. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nemtudom micsoda akkor de valami ilyesmi... az tudom hogy az elte re jár
2012. okt. 7. 12:43
 14/15 anonim ***** válasza:
ennyit a nem a bőrszínnel van a......jó, hagyjuk.
2012. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. Sorry az előbbiért, tudom, hogy nagy átlagban nem a bőrszínnel van a baj, hanem egyébb mással. Viszont a ma élő kisebbek már máshogy fogják értelmezni, amit anyuci és apuci témázgat, mellesleg jogosan, de a fiatalabb korosztálynak senki sem fogja elmagyarázni, hogy mégis mi merre hány méter. Rögzül bennük a tudat, hogy FEKA és írtani kell. Lehet, hogy tévedek, de én jelenleg így látom.
2012. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!