Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek olyat aki szegényből...

Ismertek olyat aki szegényből vagy nem túl jó körülmények között élő emberből lett gazdag?

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, Friderikusz Sándor :)
2012. okt. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pl. én. De nem tudom, hogy ez a válasz mennyiben segít. Nálam a derült égből villámcsapásként jött a gazdagság. Boldogabb nem vagyok a pénztől, de az életem már nem stresszes.
2012. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 13:23


Az mit jelent?Örökölted vagy nyerted vagy megkaptad álmaid melóját?Szerintem azért biztos hogy le vett egy kis terhet a válladról nem igaz?:D

2012. okt. 4. 13:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Orbán V., Gyurcsány F.
2012. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, 13:23 vagyok.

Nem éheztem, nem voltam hajléktalan, de voltak hiteleim, és 12 óráztam egy gyárban szalag mellett. Egy fillért nem maradt a fizumból, amit magamra költhettem volna.

Aztán megismerkedtem a mostani férjemmel, aki külföldi. Ő is munkanélküli volt. Aztán talált egy munkát, én meg lassan kifizettem a hiteleimet.

3 év után összeházasodtunk. Most itt élek az ő országában. Átszámítva félmilliós fizetése van, így én háztartásbeli lehetek. Mellette tanulok, sportolok és sok hobbim van.

De ne hidd, hogy többet költök, mint amire valóban szükségünk van. Ma napig ha kell, öt helyre megyek bevásárolni, hogy mindenhol azt vegyem meg, ami éppen ott olcsóbb vagy akciós. A lámpát lekapcsolom, ha nem használom, és nem folyatom a vizet sem. Nem hordok márkás cuccokat. A jólét Istentől van. És amilyen gyorsan jön, ugyanolyan gyorsan el is mehet. Szóval nem szabad pazarolni, és nem szabad fösvénykedni. Én, ha tudok, segítek anyagilag is a szeretteimen.

2012. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!