Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok magatokat...

Mennyire tartjátok magatokat szerencsésnek az életben?

Figyelt kérdés

Meg vagytok elégedve az életetekkel?

Párkapcsolat, szerencse, suli, munka, külső, belső, stb.. úgy összességében milyennek itélitek meg?


2012. okt. 7. 16:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Semmiben nem volt soha szerencsém.
2012. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Na jó, mégis :D
2012. okt. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Eddig szerencsétlennek.
2012. okt. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam szerencsésnek. 2008ba le érettségiztem, aztán megszereztem a jogosítványt, de azóta semmi. A felsőfokú szakképzésemet befejeztem, de a vizsgán 2szer is megbuktattak :(. Munkahelyem van, de borzasztó, mondjuk a fizetésre nem panaszkodhatok, de a ledolgozott óra és a fizetés nagyon nincs összhangba ráadásul nem is szeretem. Őszintén, ki szeret egy gyárba melózni? Párkapcsolataim kevesek voltak és nagyon rövidek, most sincs senki, de talán alakul valami, remélem legalább is. Szóval mindent összevetve, szerencsétlennek érzem magam. Barátaim nincsenek, általában otthon és a munkahelyen vagyok. Hát ennyi. Belsőmmel ki vagyok békülve és a külsőmmel sincsen nagy bajom, bár hízhatnék az egyszer biztos. 23 éves fiú voltam.
2012. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok az életemmel. Van egy szerető férjem és három lányom, jómódban és ami a legfontosabb, szeretetben élünk. Nem hazudok, voltak az életemben kisebb-nagyobb hullámvölgyek, például a vérszerinti anyám elhagyott minket, vagy a férjem előtti kapcsolatom, amibe belebetegedtem, de a Jóisten mindig megsegített. Ha hiszek magamban és nem zuhanok depresszióba, akkor a legmélyebb gödörből is ki lehet kerülni.
2012. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatilag sajnos nem vagyok megelégedve, de ez nem csak tőlem függ. Alapvetően szerencsésnek gondolom magam, mindig bízok a szerencsémben, és ritkán csalódok benne. Eddig 3 suliba jártam, mindegyikről kiderült, hogy a legjobb választás volt a környéken. A külsőmben elég sok potenciál van, ha dolgozok rajta, sok mindent kitudok hozni belőle.

Belsőleg...hát ezt így annyira nem tudom megítélni. Én örülök, hogy olyan vagyok amilyen, úgy gondolkodok ahogy, mert nagyon kreatív vagyok a problémamegoldásban, feltudom dolgozni a kudarcot, kitartó is tudok lenni. Viszont érzelmi oldalról elég keserédes a dolog.


Összegezve, hihetetlenül szerencsésnek tartom magam mert tudom, hogy meg kell érte dolgozni.

2013. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Egyes dolgokban az vagyok, másokban kevésbé.


Amiben nem:

-családi élet

-külső

-anyagiak

-önbizalom


Amiben igen:

-szerelem (végre, majd' 23 év várakozás után most már 1 év 4 hónapja lassan...)

-nyereményjátékok :D

-vizsgaszituációk


Amiben félig-meddig:

-suli/munka

2013. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerencsés vagyok, elégedett vagyok az életemmel. Egészséges vagyok, van munkám, szerető férjem egy gyönyörű kislányom, három diplomám (a vizsgákon is szerencsém volt általában). Boldog lennék, ha minden így maradna, nem is kérnék mást.
2013. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!