Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket is idegeseítenek az...

Titeket is idegeseítenek az ilyen emberek? Hogy viszonyultok hozzájuk?

Figyelt kérdés

Amikor beszélgetsz valakivel,ami úgymond a ti dolgotok(pl egy közös élmény) és egy 3. Személy meg belepofázik, hogy mert, mi volt, vagy hogy volt? Vagy amikor kérdezel valamit és szintén ez a 3. Személy válaszol helyette?

Be nem áll a szája, képes egy történetet 20.ra is elmesélni. Nem hagy szóhoz jutni.

mindenen megsértődik, még amit poénnak szántál, arra is.


2012. okt. 7. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tovább folytatom a beszélgetést, mintha ott sem lenne, egyáltalán nem figyelek rá. Lehet, hogy megsértődik, de nem tud érdekelni.
2012. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor volt,amikor meglátogattam a beteg nagymamámat a kórházban,aki már szinte haldoklott.Szerettem volna vele egy kicsit beszélgetni és halkra fogtam a mondanivalóm,erre a mellette lévő beteg odahajolt közénk és benyögte,hogy beszéljek hangosabban,mert ő nem hallja,hogy mit mondok.Valami cigány volt.Azt hittem,ott bassom pofán.Nem tudom,ez miféle mucsai falusi szokás lehet.
2012. okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem idegesít, mert el tudom képzelni, milyen pokol az övé. Krónikus önáltató, tele keserűséggel, a felszín csak egy tehetségtelen ripacs gyenge színjátéka... És még el is hiszi, hogy ez ő, pedig nyilván van választása. Sokakkal megesik az ilyen. Nem része a tananyagnak, hogy hogyan legyél ember. És még Isten tudja, mi mehet náluk otthon. Ezen is kár bosszankodni szerintem.
2012. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!