Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ti hogy viszonyu...

Lányok, fiúk! Ti hogy viszonyultok az olyan diákokhoz, akiknek a szüleik tanárok a sulitokban? Fiúk, ti járnátok egy tanárotok lányával?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az a bizonyos diák is a sulitokba jár, és mellette az egyik szülője/szülei ott dolgoznak a sulitokban.


Jövőre leszek 9.-es. Kisvárosban lakom, itt nincs csak egy tehetséggondozó suli [matek, rajz, torna], egy gimi [általános és nyelvi tagozattal], egészségügyi, közgazdasági, és kereskedelmi szakközép.

Esélytelen, hogy busszal bejárjak suliba, és kollégiumba se akarok menni.

Namármost az van, hogy:

1. tehetséggondozó suli kilőve, mert sem a matek, sem a rajz nem erősségem, tornára pedig csak fiúk mennek [foci], nem mintha az nagyon érdekelne...

2. közgazdaságit unalmasnak tartom, egyáltalán nem érdekel.

3. kereskedelmibe nálunk csak a hülyék mennek, + csak 3 éves a suli.

4. ergo marad a gimi és az egészségügyi.


Ezzel már csak az a gond, hogy gimiben is, és egészségügyiben is tanít anyukám, és jövőre pont hogy az összes 9.-est tanítani fogja akik gimibe, vagy egészségügyibe mennek.

Van egy elhatározásom. Nem vagyok félénk lány, sőt elég akaratos vagyok, és mindig kiállok magamért. Viszont félek, hogy hogy néz majd rám a többi diák, mivel hogy ugye egy csomót tanít anyám. + főleg, hogy engem is tanítani fog, ami már magában elég érdekes lesz...

Amúgy szépnek tartom magam [egészséges önbizalom], és a visszajelzések alapján [fiúk, lányok] tényleg az is vagyok. Szóval fiúk, ha tetszenék nektek, akkor járnátok velem? Vagy semmiképp sem, ha anyám tanítana titeket?


köszönöm a válaszokat :) tudom elég komplikált, de remélem értitek :D


15L


2012. febr. 20. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik legjobb barátnőm anyukája tanár, régebben engem is tanított. :)) Engem nem zavarna a barátkozásban, ha normális vagy, akkor semmi akadálya nincs egy új barátságnak! :D Pl. a volt osztályfőnököm egy rémálom volt, ettől függetlenül megpróbáltam barátkozni a lányával, akivel egy évfolyamon voltunk, de nem vagyunk egy hullámhosszon, más típusúak vagyunk, én inkább csajos vagyok, ő meg nagyon fiús, szóval maradt a köszönés és a rövid beszélgetések. :) De tényleg nem az volt a gond, hogy az anyukája az ofőm volt, hanem hogy nagyon mások voltunk.


Visszatérve a barátnőmre, engem egyáltalán nem zavar, főleg hogy az anyukája nagyon kedves. Bár néha egy kicsit fura, pl. amikor átmegyek hozzá és az anyukája ott van, de szerintem ez tök vicces. :DD Nyugi, nem lesz semmi baj! Egyébként milyen visszajelzések vannak anyukádról mint tanárról a diákok felől? Szeretik őt? 15/L

2012. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, ez mindenképp pozitív :)

A diákok szerint anyukám eléggé engedékeny. Egyetlen rossz véleményt hallottam eddig róla [bár azért gondolom van több is, szerintem minden tanárnak van utálója]. De majd jövőre bebizonyosul nekem is, hogy milyen tanár, nagyon kíváncsi vagyok, de egyben eléggé izgulok.

2012. febr. 20. 21:50
 3/14 anonim válasza:
100%

értelmesnek tűnsz ( helyesen is írsz, ez egyre ritkább manapság és érthető a problémád)

Ha nem vagy egy hisztérika vagy beképzelt arra, hogy anyukád belsős, akkor nem lesz itt semmi probléma. Fő a szerénység és akkor nem gondolnak felvágósnak, mindenki elfogad.

2012. febr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod neked is! =)
2012. febr. 20. 23:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel normális embernek nem lehet problémája, azt nem várhatják el tőled hogy csak azért ne menj az adott iskolába, ami tetszik, mert anyukád ott tanít. Az én sulimba (gimi) is járnak a tanárok gyerekei, sőt, szerintem majdnem mind ide jár vagy járt, és nem tudok róla hog gond lenne belőle, úgy veszik őket mint mást (persze amíg az adott diák nem akarja ezt a helyzetet kihasználni,stb. ). Általánosba mikor jártam, hozzánk járt az igazgatónő fia is (nem az én osztályomba), és őt általában mindenki szerette, vagy legalábbis nem volt vele gond. Szóval szerintem semmi gáz :-)
2012. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az én egyik legjobb barátnőm anyukája is tanár, de nálunk úgy van, hogy a tanár nem taníthatja a gyerekét, ergo a mi osztályunk nem tőle tanul...de semmi gond nincs ezzel, talán csak őt idegesíti néha, hogy ott van a suliban :)
2012. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Ez maximum neked lessz érdekes...

de szerintem senki nem fog ezért máshogy nézni rád... egy egyszerű tény és kész. A másik meg, ha valamit nem értesz, csak odamész hozzá és megkérdezed...nemkell magántanár vagy stb..

2012. febr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%

az en anyukam is a sulinkba tanit, igaz engem nem tanitott soha. en minden elonyet maximalisan kihasznalom annak, hogy ott van. pl: bemegyek hozza kajaert, nala irom meg a hazit, ha elfelejtem, alairatok dolgokat, penzt kerek a bufebe stb.

en is most leszek kilencedikes, es en abszolut baratkoznek veled a leirtak alapjan, mert t0k jo fejnek, es normalisnak tunsz.

eleinte biztos fura lesz, hogy o tanit, de egy ido utan mindenki bele fog torodni.

nekem meg epp az lesz a fura, hogy anya nem lesz ott, ha barmi cink van. :D 14L

2012. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia

az apukám az iskola igazgató most gondolhatod

15/L

2012. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

ma 19:18: Tényleg, ilyenekbe még nem is gondoltam bele :D Tökjóóó:) Amúgy te hogy kopogsz be a tanáriba, mikor anyukádhoz mész, és megkérdezik kit keresel ? Azt mondod, hogy anyut keresem, vagy a nevét mondod? És csak úgy simán bent üldögélsz a tanáriba ? :D


Utolsó: Amelyik suliba megyek majd, ott is oda jár az igazgatónak a gyereke. :D

2012. febr. 21. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!