Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy cimborám veri a feleségét,...

Egy cimborám veri a feleségét, iszik és naponta prostikhoz jár az asszony tudtával. Hogy hassak rá, hogy változtasson az életmódján?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 09:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
lehet, hogy én vagyok a pesszimista, de szerintem az ilyen emberekre nem lehet csak úgy hatni. egyszer megjön az esze, reméljük, de addig is inkább a feleségével kellene beszélni, kideríteni, vajon miért is van még a kedves férje mellett..
2012. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Egy jó nagy veréssel...már bocs.
2012. okt. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
A felesegenek van joga a valtoztatashoz, mivel a ferj veri, igy lehetosege van latleletet vetetni, s feljelenteni, ez mar az elso lepes lenne...
2012. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon avatkoznék bele.

Te megpróbálhatod, de nem fog eredményt hozni.

2012. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az asszonyra kellene hatni, hogy hagyja már ott a fenébe !! Nem is értem, miért van még vele ?


A cimborád majd megtanítja az élet, jelen pillanatban úgy sem tudsz semmit csinálni vele. Képes még tükörbe nézni ?

2012. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A felesége szereti, nem hagyja el! Én sem értem amúgy.
2012. okt. 9. 09:20
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ha mindenképp a cimborádon akarsz segiteni, próbáld kideriteni az okokat, nehéz lesz és őszinte odafigyelés szükségeltetik, ezeket a viselkedéseket általában önbizalomhiány és társai okozzák, de még ha rájössz az okora sem biztos hogy tudsz rajta segiteni. én éppen most adtam fel egy ilyen próbálkozást, kb 2 éve próbálok hatni és semmilyen módszerrel nem sikerült nekem...azthiszem vannak emberek akik élvezik a fos életet, más magyarázatot nem találtam rá
2012. okt. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, ő fiatalabb korában is ilyen tróger volt. Nem hiszem, hogy sokat változna. De majd ma megint beszélek vele.
2012. okt. 9. 09:30
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A cimborád szerintem nem fog változni, amíg a végkimerülésig ki nem élte magát, vagy el nem verte az egész vagyonát prostikra és az italra.

Hagyd, hadd csinálja, felnőtt ember(nek) kellene lennie.


A feleségét viszont nem értem, de rengeteg dolog van, amit nem értek az életben, de talán nem is kell.

2012. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
szereti? ha verik meg ha kur/váznak mellette? az se normális.
2012. okt. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!