Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "rossz asszony"...

Tényleg "rossz asszony" vagyok, ha nem főzök, mert nincs miből?

Figyelt kérdés

A párommal élek albérletben. Sajnos 2 hónapja megszűnt a munkaviszonyom, és csak alkmalmi munkákat találtam eddig. Ezért elég sokat vagyok itthon. Viszont pénzünk nagyon nincs, most konkrétan nincs már 100Ft-om sem hónap végéig.

A párom szerint meleg vacsorával kéne várjam őt haza, ha már otthon vagyok, amíg ő dolgozik, de sajnos istenbizony nincs itthon semmi, amit meg lehetne főzni. A fent említett összegből pedig szerintem nem tudok bevásárolni.

Időnként együtt bevásárolunk, ő fizet, de pár nap alatt kifogyunk az ételből, és akkor kezdődik a szöveg, hogy "rossz asszony" vagyok, "vakarom" egész nap a s,,gem és még kaja sincs itthon.

Tudom, hogy az én részemről kiesett pénz miatt én vagyok a hibás, de normális meleg kajára számítani, ha nincs miből főzni?


2012. szept. 20. 15:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
91%
Akkor lenne reális a véleménye,ha lenne alapanyag és te lustaságból nem főznél, de azért a falat mégsem főzheted meg.
2012. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
71%
Akkor mit esztek? :O
2012. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
75%
A párodat is megkérdezted hogy miből főzz?Nem látja h nincs otthon semmi?
2012. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
65%
Neki sincs pénze vagy csak neked nincs?
2012. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
67%
Hogy éltek meg akkor? Tényleg, mit esztek? Semmi nincs otthon?
2012. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
87%
Vidd magaddal a párod a boltba, pakold meg a kosarat, add a kezébe: tessék, fizesd ki, ezekből fogok holnaptól főzni. Ennyi.
2012. szept. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 A kérdező kommentje:

Vajaskenyeret :-(


Ha van itthon alapanyag amúgy bármit megfőzök, de üres hűtőből nulla forinttal nem tudok sült csirkét készíteni :-(

Neki is nagyon kevés pénze van, nem spúrságból nem tölti fel a polcainkat rengeteg kajával. De jó lenne, ha reálisan nézné a dolgot. Hiába mondtam neki, nem megértő. Szerinte akkor szereznem kéne pénzt valahonnan :-O

2012. szept. 20. 15:41
 8/80 anonim ***** válasza:
39%

Hát ha nincs kajára való, akkor a luxuskiadásokból kell lefaragni, pl. cigi, kávé, drágább üdítőitalok, desszertek/sütik/rágcsálnivalók, internet, mobiltelefonálás magasabb tarifacsomagjai, újság előfizetések, stb. Ha ezek után sem elég a pénz, akkor van csak baj.


A párod nyilván kicsit sajátságosan látja a helyzetet, mivel ő dolgozik, te nem, ezért valamilyen szinten felelőssé tesz a pénztelenségért. A semmiből nem lehet főzni, ezt neki is meg kell értenie, neked pedig azt, hogy okosan át kell gondolnod, hogy mit tehetnél azért, hogy több pénzetek legyen (és tenni is érte).

2012. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
78%
jaj,ugyanez van nálunk.csak itt lenne miből,ha nem lenne elb*va.szépen mondtam,hogy osszuk be.erre eltünt a pénz.elegem van.:(((
2012. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
81%

Valahonnan...


Még anyámékkal laktam hú de gyűlöltem ezt a szót.


Hiába dolgoztak mindketten,rengeteg volt a hitel,hóvégére nem maradt sosem.Mostohafaterom mindig azzal zárta a veszekedést anyámmal amikor nem volt pénz már kajára sem,hogy keritsen.Valahonnan.Mintha azt csak ugy lehetne hóvégén az istenhátamögött...

mert a nő dolga a kajateremtés...

2012. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!