Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Miért nem...

Normális vagyok? Miért nem érzek késztetést, hogy barátkozzak az osztálytársaimmal?

Figyelt kérdés

A barátnőm beteg, ezért egész héten nem jött suliba, én meg az elején megijedtem, hogy mi lesz most velem nélküle, de azóta rájöttem, sokkal jobban érzem magam egyedül. Egyszerűen nem érzek késztetést arra, hogy odamenjek beszélgetni az osztálytársaimhoz. Meg így visszagondolva, most ezen a pár napon, amíg barátnőm nem volt itt, úgy telt kb. egy napom, hogy bementem az iskolába, leültem az osztálytársaimtól jó távol egy padra, megvártam amíg felmegyünk a terembe, végigültem az órákat, szünetekbe csak ültem egyedül a padban és rajzolgattam, nem is beszéltem senkivel, majd hazajöttem. És az a gáz, hogy még is jobban érzem magam, mint eddig olyankor, amikor beszélgettem nap közben is másokkal. :S

Mondjuk ha ez számít valamennyit, szerintem azért is távolodok ennyire a többiektől, mert régebben így jóba voltam a legtöbb emberkével az osztályban, és barátnőm meg csendes és mindenki utálta, de amióta elkezdtem vele barátkozni, engem is kiutáltak és olyanokat mondanak, hogy biztos lezbizünk, ilyesmi...Szóval lehet, emiatt nem megyek oda hozzájuk? Normális vagyok?

15l


2012. okt. 12. 14:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocs, ha értelmetlen lett...

Szóval konkrétan arra akartam kitérni, hogy az ember ugye társaslény. És mindenki szeret másokkal beszélgetni, vagy csak úgy lenni vele, ilyesmi. Én meg nem. Szóval ettől most nagyon antiszoc. vagyok? Vagy ez még normális?

2012. okt. 12. 15:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kibeszélős állszent gyerekekkel én se szívesen beszélgetnék. Ha ilyenek akkor nem is baj hogy nem hiányzik a társaságuk. Egyébként is több olyan ember van mint képzelnéd akik magukban sokkal jobban elvannak és max 1-2 barátjuk van.
2012. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig egyedül vagyok. Most kezdtem a gimit, előbb írtam ki egy kérdést hogy "Valaki küldjön el tanulni légyszíves?" Ha gondolod szívesen beszélgetek veled privibe, jó találni sorstársakat :)
2012. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb is, hogy nem mentél "pitizni" a többiekhez, amikor nem volt ott barátnőd. Nem kerestél egyből más társaságot, hanem megvárod, míg meggyógyul. Utána úgyis újra vele lennél, felesleges addig a jópofizás. É is mindig ilyen voltam amúgy és ránk is azt mondták, hogy lezbik vagyunk, pedig szerintem csak irigykedtek, hogy ilyen jóban vagyunk.
2012. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, picit meg is nyugodtam.

De utolsó, pont ez a baj, hogy én nem azért nem mentem oda hozzájuk pitizni, mert tudtam, mire visszajön barátnőm, úgy is ismét vele leszek, hanem mert nem szeretek társaságba lenni :S

2012. okt. 12. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!