Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veled is gyakran megesik,...

Veled is gyakran megesik, hogy kötődsz valakihez, aki egy időszakban közömbös veled, majd érzékenyen kiábrándulsz, nehogy már megint csalódást okozzanak, de ekkor már úgy tűnik, megint tart hozzád?

Figyelt kérdés
legyen szó akár barátról. ez esetben jelenleg épp erről van szó.
2012. okt. 12. 21:44
 1/5 A kérdező kommentje:

Volt idő, amikor jól kijöttünk,

..de most..röviden velősen: szeretem, de utál, majd utálom és szeret.

2012. okt. 12. 21:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, illetve van is!

Pont tegnap gondolkodtam ezen ahogy ültem a konyhában.

Volt egy barátom, akit nagyon szerettem, de aztán szétmentünk, én nagyon vágyódtam utána, de ő akkor le se sz.art, hogy "finom" legyek.

Elhatároztam, hogy ha beledöglök, se fogok érdeklődni utána, és elfelejtem.

Na, megtörtént, most megint ő törekszik utánam, de nagyon.


Most már nem akarok tőle semmit, mert félek, hogy megint ugyanaz lenne, azt meg inkább ne, mert nagyon fájt!


Szerintem ez nem jó amúgy!

Vagy kiegyensúlyozott a kapcsolat kezdettől fogva, vagy megette a fene!


Ez a hullámvasút nagyon ki tud készíteni valakit.

2012. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sok embernek mániája, hogy "azt szereti, akinek nem kell?"


Vagy csak gonosz módon belőled akarnak g*cit csinálni?

2012. okt. 12. 21:57
 4/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam is, hogy lesz ilyen válasz. Sokaktól hallottam ilyen panaszt, már internetes közösségi oldalakon is csinálnak belőle posztokat, hogy valakinek az kell akit nem kaphat meg.

De most történetesen egy barátról van szó, akiről talán egyszer megesküdtem volna, hogy nem találok hozzá hasonló embert, így nem fordulhatok el tőle, most meg olyan érzéseket vált ki belőlem, hogy az fáj. Idegesítő. És nagyon bizonytalan magával. Mindenkinél beválik, ha hagyom a fenébe, és majd talán rendbe jönnek nála az érzelmek, beszélni úgy érzem már NEM tudok vele! semmi görcsöm hozzá.

2012. okt. 12. 22:03
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem hullámvasút.

A hullámvasút jó dolog, úgy képzelem el hogy mind a ketten fent vagyunk, majd egyszerre érünk le, együtt stb..


Ez inkább olyan, mintha valaki kergetne hátulról, majd egyet gondolnék, és én kezdeném el kergetni. Nevetséges.

2012. okt. 12. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!