Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi szükséges egy beszélgetéshe...

Mi szükséges egy beszélgetéshez, hogy ne legyen egyoldalú, mindkét félnek legyen kedve hozzá?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nekem senkivel se sikerül beszélgetni se interneten se szóban. Mindkét helyen csak válaszolgat röviden a másik és ennyi, semmi több, rajtam múlik hogy a beszélgetés folytatódik-e vagy nem.
2012. okt. 13. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

valoszinuleg erdeklodes hianyzik:)

kicsit hozz fel szamara erdekes temakat is ne csak azt amit csak te talalsz erdekesnek!:)

2012. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És miért baj az ha sokat kérdezgetek?
2012. okt. 13. 18:29
 3/4 anonim válasza:
mert a sok kérdezgetés idegesítő, mindenki szeret magáról beszélni valamilyen szinten, ezért néha mondhatnád a partnerednek azt is, hogy mesélj kicsit magadról vagy ilyesmi, és semmiképp ne legyél tolakodó, mert ha az vagy akkor puff elrontottad a beszélgetést
2012. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tenyleg idegesito.. jobb ha ugy ismersz meg valakit hogy magarol mesel mintsem hogy te huzol belole ki mindent.. az tenyleg tolakado.

igy nekem is elmenne a kedvem..

2012. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!