Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A legjobb barátomnak hitt...

A legjobb barátomnak hitt személy, akivel egy évig napi szinten beszéltem egyszerre csak leállt rólam. Miért?

Figyelt kérdés
Mindent megtettem a barátságunkért, szó szerint. Ő sosem vette ezeket a dolgokat komolyan. Mindig is féltem, hogy ez bekövetkezik és bejött. Nehezen viselem, NEKEM Ő VOLT AZ EDDIGI LEGJOBB BARÁTOM :(

2012. okt. 13. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha leállt rólad, akkor vedd tudomásul, nem sok tennivalód van.
2012. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy néz ki, nem viszonozta igazán az érzéseidet. De ezt tudtad is. Megválaszoltad a saját kérdésedet.


"Mindent megtettem a barátságunkért, szó szerint. Ő sosem vette ezeket a dolgokat komolyan."


Nem volt ő a valódi barátod. :(

2012. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
C'est la vie.
2012. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán többet akart a barátságnál, de te nem vetted a lapot, erre ő lelépett mert megunta...
2012. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat... Többet a barátságnál? Fiú-fiú barátság volt ez, és tudtommal nem voltak szexuális defektusai...
2012. okt. 13. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Valódi ok nélkül talán nehezebb tudomásul venned és elengedned egy barátságot, de ebben a helyzetben sem tehetsz sok mindent. Én legalább tudom, hol rontottam el, és azt is, hogy nem csak rajtam múlt, mert nem tettem volna meg azokat a bizonyos hibás lépéseket, ha nem kényszerültem volna olyan helyzetbe, amiben nem tudtam logikusan gondolkodni, és ami végül a jelenlegi szomorú helyzethez vezetett.
2012. okt. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!