Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan személy az életetek...

Volt olyan személy az életetekben, akivel legjobb barátok/barátnők, elválaszthatatlanok voltatok, ma már viszont azt se tudod mi van vele?

Figyelt kérdés
Mi az oka, hogy megszűnt ez a barátság?
2012. máj. 17. 11:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
igen van.10évig voltunk a legjobb barátnők.Most mástól tudtam meg hogy felidős terhes.2éve nem beszéltünk.Sokat hazudott és már nem tudtam eltürni.
2012. máj. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
mi is szintén 10 évig voltunk legjobb barátnők,ma egy hazudós emberke lett belőle,már alig beszélünk
2012. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 tetro ***** válasza:
100%
volt. elnőttünk egymás mellől...
2012. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Nálam is hasonló volt az oka, túl sokat hazudozott. Ezt még többször megbocsátottam, de most télen cserben hagyott, és ezt már nem nyeltem le. Fél éve nem is keres, mert tudja, hogy ezzel elvágta magát nálam.
2012. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Csak ő rossz társaságba keveredett, és lett neki "új" élete. Már vagy 3 éve egyetlen szót sem hallottam róla...senki nem is tud róla semmit.
2012. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nekem is volt, mi elköltöztünk, aztán utána egy darabig leveleztünk, visszamentem oda a faluba nyaralni, aztán egyre ritkább lett minden, ma már nem tudom mi lehet vele, persze Facebookon ismerősök vagyunk, de semmi több...
2012. máj. 17. 11:52
 7/29 anonim ***** válasza:
67%
Volt ilyen párom is és több barátnőm is.Az exszel nem tartom a kapcsolatot,mert így tartom normálisnak!Egyik exszemmel sem tartom a kapcsolatot.Egy ideig tartottuk,de aztán volt egy durva húzása irányomba,hát ezért.Aztán volt több barátosném,de már sok volt ez a túlzott ragaszkodás.Az egyik nagyon csúnyán kihasznált sokáig,a mai napig úgy gondolom, hogy életem legjobb döntése volt, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot.Azóta csak jó dolgok történnek szinte velem :)
2012. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
20 éves barátság volt. a gondok már akkor elkezdődtek amikor férjhez ment és hárpia lett belőle,és én nem értettem egyet azzal ahogy a férjével bánik és ahogy a gyerekét neveli. a vásálakor súlyosbodott a helyzet mert-mivel a férje is barátom volt- nem voltam hajlandó bíróságra menni és ellene tanúskodni,mert tudtam h nincs igaza. a válás után pedig folytatta a mocskolását a férjének,eél akarzta tiltani a gyereket, egyzserűen nem tudtam tovább azonosulni vele. mikor elmondtam újfent neki h tőlem ne várja h partner leszek a mocskolódásban, ellenem fordult. olyanopkat vágott a fejemhez,h miattam kap kevés gyerektartást mert én nem tanúskodtam meg hasonlók. besokalltam. azóta sem beszéltem vele-ennek 5 éve-. vártam egy kedves szóra,egy ne haragudj,beszéljük meg,hiányzol, üzenetre,de semmi. azóta a gyereket tőlem is letiltotta pedig a kersztlányom. vele titokban beszélek néha amikor az apjánál van. a lány azóta is a gyűlöletből él. az is irrritálta amikor férjhez mentem próbált lebeszélni.sztem rám is irigy volt,addig voltam jó amig én is egyedül voltam, aboldogságom már nem tetszett neki
2012. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 13éves barátság ment tönkre az én hülyeségem miatt, ő figyelmezetett valamivel kapcsolatban, én persze nem hittem neki, hülyének tartottam érte, összevesztünk. Azóta eltelt 2év, és pont 2nappal ezelőtt a közös barátaink véglegesen megelégelték a szenvedéseinket és addig nem nyugodtak míg nem békültünk ki, már a 2.napot töltjük együtt és igyekszünk bepótolni mindent amit a 2év alatt kihagytunk:)
2012. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt! Gyerekkori baratnom, egy osztalyba jartunk es azonkivul iskola utan is szetvalaszthatatlanok voltunk, aztan en tovabb tanultam o meg ferjhez ment egy masik varosba,o nem jart haza egyaltalan.. en meg uj tarsasagba kerultem, akkoriba persze nem volt meg telefonunk sem nemhogy internet szoval igy megszakadt a kapcsolat...
2012. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!