Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinaljak egy olyan...

Mit csinaljak egy olyan munkatarsal aki egesz nap a nyakamon lóg és kicsit megszallott?

Figyelt kérdés
Pl:mindenben utanoz, panikbeteg és engem terhel a problemajaval, semmilyen illemet nem tud..... ha a ferjemmel beszelek telefonon ott all ha odebbalok jon es beleszol, egy nyugodt percem sincs, ha nem beszélek vele sirva hiv fel h ne csinaljam ezt vele, hivogat(mar nem veszem fel) gyomoregem van tőle és kicsit mar félek is.....
2012. okt. 15. 09:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon bosszuallo és hazudozik mindekinek, evvel osszeugrasztja a kollégákat és élvezi ezt
2012. okt. 15. 09:37
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nem lehet könnyű. :S

Nem is tudom mit tegyél ebben a helyzetben. Szerintem ne avasd be a magánéletedbe, ne mondj el neki semmit ami csak hozzád tartozik, az utolsó mondatodból ítélve megtenné, hogy be sárositson téged mindenkinél. Próbáld meg kerülni, akár hogy is. Ne vedd észre, hogy ott van. Beszélgess vele szűkszavúan. Az ilyen ember más energiáit veszi el, és nem veszi észre általában magát.

2012. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ezt csinalom, amit irtal, nem mondok el neki semmit, tomondatokba valaszolok, de nagyon kivancsi. Mindent tud es tudni akar. Az a baj, h senki nem tud tanacsot adni :(
2012. okt. 15. 10:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor ezt már csak el kell tudni viselni.

Esetleg még arra gondoltam, hogy szembesíteni kéne a hibáival, hát ha észre veszi magát.

2012. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ő is úgy kezdte, hogy éppen megismert téged. Innen valami oknál fogva jutott oda, amit mesélsz róla. Na ezeket az okokat kellene megtalálni. Hiszen valószínűtlen, hogy minden kollégával ugyanez a helyzet. Akkor pedig vannak különbségek, ami miatt egyesekkel nem kerül ennyire közelségbe, másokkal igen.
2012. okt. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez az, probaltam, de akkor elkezdett furni.... Sajnos mar en kezdek beteg lenni ettol a viselkedestol. Annyira sok belole, h otthon már senkivel nem tjdok beszelgetni, mert csak egyedul arok lenni.Sajnos az is benne van, h én megfulladok az ilyen emberektol, evekig terorizalt engem egy ember(aki azota bortonben van) es ez a viselkedes eztjuttatja eszembe :(
2012. okt. 15. 10:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, mert egy regi kedves ismerosere emlekeztetem és őt latja bennem, valamint korban en allok hozza kozel. Elso nap kijeltette, h kinezett magqnqk. Mar akkor megijedtem. Beteg ember es nem tudok vele mit kezdeni
2012. okt. 15. 10:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Első körben elmagyaráznám neki világosan és érthetően, hogy legyen szíves hagyjon békén, nem szeretnél a társaságában lenni, terhes számodra, nem érdekelnek a dolgai, legyen olyan kedves és hagyjon békén. Lehet, hogy csak nem veszi a jeleket.
2012. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már mindenki veszi, csak ő nem. Egyszerűen megmondanam neki, de munkatarsal mas a szitu
2012. okt. 15. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!