Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vagyunk mindig elégedetl...

Miért vagyunk mindig elégedetlenek mindennel? Te elégedett vagy a jelenlegi életeddel? (Van pénzed álmaid megvalósítására? )

Figyelt kérdés

Mi az ami jó az életedben (pl szép ház, vagy jó környezet, szerető pár/férj, gyermek, munka, hobbi, család stb)

És mi az ami hiányzik az életedből?

Meg tudod valósítani az álmaidat? Vagy ha nem mi akadályozza meg azokat?

Van esetleg valamilyen tevékenység vagy dolog amit meg szeretnél venni de nem tudsz?

Esetleg gyűjtesz valamire?



2012. okt. 15. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ház és autó hitelmentesen, 1 manó (1is marad) szakvizsga előtt vagyok, és remélem, megállom a helyem később, ez most nagy "álom". Férjemmel nagyon jól megvagyunk( kopp-kopp). Az életünkből hiányzik az, hogy jelenpill nincs sok megtakarításunk, de remélhetőleg ez is változni fog. Kellene egy új autó, de most egy ideig nem lesz, bár a meglévő sem mai már (10éves) és költeni kell rá elég sűrűn. Gyűjteni mindig gyűjtök valamire. Most éppen a karácsonyra, igaz, odébb van még, de mindig ilyenkor kezdem el.
2012. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elégedett vagyok, mert:

-egészséges vagyok

-van egy szerető férjem

-nem sokára születik a gyermekünk

-optimista, kreatív és szerethető ember vagyok

-olyan helyen élünk, ahonnan fél óra alatt ki tudok menni a közeli erdőbe, a fák közé amit imádok

-több országban jártam, ahol új dolgokat tapasztalhattam, nyelvet tanulhattam

-van pár igaz barátom

...és még sorolhatnám.


Elégedetlen vagyok, mert:

-régóta nincs állásom képzettségem ellenére

-férjem kemény munkáját nem fizetik meg rendesen

-emiatt a család segítsége nélkül nyomorognánk, így is alig futja élelmiszerre a lakbér és a számlák kifizetése után.


Tehát az anyagiakat leszámítva szerencsés vagyok.

2012. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!