Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjen valaki 30...

Hogyan kezdjen valaki 30 évessen új életet? Ha a jelenlegi élete már nehezzen elviselhető és ez már nem élet?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet új életet kezdeni 30 évessen?Abban biztos vagyok hogy a mostani életem nem élhtő sokáig így,nem érzem jól magam a bőrömben és úgy érzem valamit változtatnom kell.Csak nem tudom merre és hogy indúljak el.Talán a külföld jó megoldás lenne?
2012. szept. 19. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:

külföld, szerintem jó lenne, na az teljes mértékű változás lenne, mindenképp :)Kirázódnál a megszokott környezetből alaposan.

Én is újrakezdés előtt állok, egyenlőre én sem nagyon tudom, merre, valami csak alakul előbb-utóbb.Társat, munkát keresek, külföld is érdekel.Csak nehéz a legjobbnak igérkező lehetőségeket megtalálni, időigényes, n meg türemetlen vagyok.

2012. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, hogy milyen lenne az az élet, amelyet élni szeretnél és valósítsd meg. Sok erő kell hozzá, de megéri. Ez lehet új munkahely, új külső, új dolgok kipróbálása. Szerintem is a küldöld lenne a legjobb megoldás. Ott aztán teljesen új életet lehet kezdeni.

Most én is változtatni szeretnék és fogok is. :)

Sok sikert!

2012. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Külföld jó megoldás lenne, már aki bele mer vágni egyedül.

Én nem merek. Pedig ugyanazt kérdezem, mint te.

Tisztességes módon hazánkban nehéz előbbre lépni, változtatni. Kín az egész.

34N

2012. szept. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet megmondani, mi lenne jó megoldás. Egy biztos, a menekülés nem az. Elmehetsz a világ végére, nem leszel előbbre vele, ha belül van a probléma.

Ha anyagi gondjaid vannak, akkor LEHET megoldás a külföld, amennyiben találsz munkát és beszéled a nyelvet, de ennek ára lesz: egyedül leszel.

Ha pasiügy, akkor viszont nem kell külföldre futni, elég kilépni a rossz kapcsolatból.

Egy dologra gondolj: 30 évesen nehéz új életet kezdeni. De 35 évesen még nehezebb...


35N

2012. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ma 10:05


Nem nem pasi ügy,mivel én is férfi vagyok és tudtommal nem vagy bu.zi:D:D

2012. szept. 19. 11:29
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy teljessen független vagyok,nincs senkim.Nem érgen lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak ami juttatott ide,sok mindent feladtam miatta,én már régen külföldön lennék,úgy volt hogy együtt megyünk de ő átb@szta a fejem és csak hitegetett én meg bedőltem neki hogy majd jön ő is.OO persze jött,elvett 4 évet az életemből..Rengetegszer elíntéztem a munkát kettőnknek,sőt volt hogy egy helyen is dolgozhattunk volna.De ő nem volt hajlandó mozdúlni,pedig ő sem keresett valami jól..
2012. szept. 19. 11:34
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondta hogy ő még nincsen kész erre,én meg elhittem neki és bíztam benne hogy valóban nincsen készen.Nem is akart jönni,csak ez így kényelmes volt neki és közben végig megvezetett engem.Most itt vagyok és kezdhetek mindent előlről,pedig már hol lennék,nm itt az biztos,már 3 évvel ezelött lett volna számtalan lehetőségünk kimenni külföldre együtt,jó és normális körülmények között.
2012. szept. 19. 11:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Külföld az jó megoldás, teljes környezetváltozás, új környezet, új emberek.Én is most készülnék hasonlóra Én 25 vagyok, szakmámba szeretnék elhelyezkedni, Ausztriáb elküldtem kb 100 önéletrajzot,de mikor meglátják hogy magyar vagyok azt mondják köszönik szépen... na mindegy. Önkéntes munkára gondoltál esetleg. Fontos hogy merj változtatni és azt tedd amit a szíved diktál akkor is ha ehhez földig kell rombolnod mindent.Fiatal vagy,még nem késő
2012. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De az tény hogy ha lelki problémáid vannak magad elől nem tudsz elmenekülni, hidd el próbáltam. rengeteg helyen voltam, utazgattam,de a problémáimat mindig vittem magammal
2012. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!