Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Féltékeny rám a szobatársam?

Féltékeny rám a szobatársam?

Figyelt kérdés

A következő párbeszéd zajlott le tegnap este, mindhárman fiúk vagyunk


fiú 2 bejön

fiú 1 megszólal: szia édees (poénkodva)

(én az ágyon fekszem befordulva, odanézek ki jött be)

megszólalok: "ooh már azt hittem, hogy valami csaj jött be)


a srác aki bejött (szobatársam) erre megszólal:

mert ha csaj jött volna be akkor mi lenne?


mondom: hát nem tudom te hogy vagy vele de én szeretem ha lányok is vannak körülöttem..


srác: nem értem mi a f.sz bajod van


én: csak poén volt


ő: hát nem veszem a poénjaidat



új szobába kerültünk és egészen jól megvoltunk ezzel a sráccal amíg meg nem jött a 3. gyerek és át nem hívtak lányokat, le nem jártunk bulizni stb. akaratlanul is felkeltettem a lányok érdeklődését és úgy veszem ki, hogy a szobatársam kicsit talán féltékeny lett rám, mert még azok a lányok is velem foglalkoznak többet néha, akiket ő hoz fel magához a szobába.


Ebből később lehet, hogy konfliktusok is lesznek, nem tudom.


2012. okt. 16. 12:29
 1/3 A kérdező kommentje:

én eddig két fajta emberrel találkoztam.


Az egyik fajta az, akit amikor nem ismersz, akkor visszafogott és kicsit talán paraszt is veled, de ha megismered kedves lesz, odaadó, barátságos, bizalmas.


A másik típus az, aki akkor kedves, barátságos, és kicsit talán még bizalmas is amikor még nem ismered, de ha megismerted egy paraszt lesz.


Nos a szobatársam úgy néz ki a második típus.

2012. okt. 16. 12:30
 2/3 A kérdező kommentje:
épp tegnap vettem amúgy új ruhákat amik elég faszán állnak, és érdekes, hogy pont az volt az első nap amikor ilyen hangnemet vett fel velem.
2012. okt. 16. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

"hát nem tudom te hogy vagy vele de én szeretem ha lányok is vannak körülöttem.. "


Lehet, h úgy értette, hogy te azt mondod neki, hogy őt annyira nem csípik a lányok... tehát ő nem szereti, veled ellentétben, ha lányok is vannak körülötte. Ezt lehet, h félreértette.

2012. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!