Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen barbárok az emberek?

Miért ilyen barbárok az emberek?

Figyelt kérdés
Nem én teszem fel századjára ezt a kérdést,mielőtt valaki ezzel jönne.Csak engem is nagyon felkavart Amanda T. esete.Csak egy 13 éves kislány volt,amikor azokat a hibákat elkövette,miért készítette ki ennyire az a közösség,ahol volt?Főleg úgy,hogy manapság nem ritkák frászbukon az olyan képek,amin kislányok pózolnak egy szál semmiben.Miért pont őt szemelték ki?Szerintem azért durva ez az eset,mert bárkivel megtörténhet úgy,hogy szinte észre sem veszi,vagy befolyásolják és ilyen hülye kis hibákat követ el.

2012. okt. 17. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te százhuszadjára teszed ezt fel!

De akkor most már én is válaszolok, még ha le is leszek hurrogva!

Ennek a kislánynak nyilván más gondjai is voltak, nem csak ez a f@szbukos hülyeség. Lelkileg kissé gyenge volt, erre úgy gondolta, hogy ez a megoldás.Valószínű, hogy megtette volna így is, úgy is. Nem ő az egyetlen aki öngyilkos lett, és nem is az utolsó. Ez csak nagyobb nyilvánosságot kapott, mint sok másik, és ezért ekkora a visszhangja.

2012. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a sokadik aki ezt kérdezi.

Úgy van ahogy az első írta. A leányzóval volt mindenféle probléma, ami megjelent róla, orvosi kezelésre lett volna szüksége.


Én meg mindig nem értem, hogy ez miért nem háborít fel senkit, emiatt miért nem írnak ki naponta több kérdést:


[link]


EZ a barbárság, nem az, hogy egy mentálisan sérült kislány szerencsétlen esete.

2012. okt. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a f*szbook már csak erre jó manapság sajnos
2012. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én még nem hallottam róla.mi a történt?
2012. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy született egy iker ló.
2012. okt. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy csajt vert a nevelőapja, amikor középsuliba jártunk. Leugrott az erkélyről.

Őt nem kapta fel a média, neki sem segített senki. Sok ilyen van, nem egy amcsi lány miatt kell sírni, a szomszédban is szenvedhetnek.

2012. okt. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézzetek szét Los Angeles és New York egyes kerületeiben. Naponta több, mint 20 gyilkosság is történik, nagyrészük bandaháborúra vezethetők vissza. Csak azzal nem foglalkoznak az emberek, hiszen csúnya niggerek. Sokkal jobb egy szép, fehér emos ügyén lovagolni...
2012. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!