Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titkos összeesküvés elmélet?...

Titkos összeesküvés elmélet? Modernkori népirtás? Ez már a vég?

Figyelt kérdés

Mostanság egyre többet hallani romagyilkosságokról, és szerintem már több embernek is megfordult a fejében hogy ezek nem magánakciók, hanem külföldi titkosszolgálatok műve.

Bár bizonygatják hogy ez nem igaz, de itt valami nagyon bűzlik. Itt a válság és mivel zsidók irányítják az országot,illetve az ő kezükben van minden, érdekük a balhé.


"Lényegében a XIX. század óta, amióta a zsidók nagy tömegben érkeztek Magyarországra, minden nemzeti tragédia mögött őket találjuk. Zsidó bizottság követelte a Károlyi-kormány nevében Magyarország 1920-as megcsonkítását. Zsidók szervezték az országot tönkretevő 1919-es kommünt, majd annak második világháború utáni folytatását. Zsidók vezették be és irányították a "proletárdiktatúrát". Zsidók ülnek ma a média és a politikai minden lényeges vezető pozíciójában, és mindent megtesznek, hogy a nemzeti gondolatot csírájában elfojtsanak. A zsidó értelmiségiek nem is rejtik véka alá a magyarok iránti gyűlöletüket, mely konkrét rasszista megnyilvánulásokban is megfigyelhető. Ilyen volt például Regős Péter, a Magyarországi Zsidók Világszövetségének szóvivőjének nyilatkozata: "Szerintem a magyar az egy alacsonyabbrendű faj. Ígérem, hogy ahol csak tehetem, életem minden területén ártani fogok és akarok Önöknek." Hasonló nyilatkozatokat tettek és tesznek olyan zsidó értelmiségiek, mint Kertész Imre, György Péter, Tamás Gáspár Miklós, Magyar Bálint, és még sokan mások. Ezek az "emberek" naponta kifejezik megvetésüket minden iránt, ami magyar."


Ezt a szövegrészletet egy itteni kommentárból másoltam ki,nem utánzásképp,csak hogy felelevenítsem, hogy miért utálják a zsidók a magyarokat...Tehát a zsidó politikusoknak és a hatalommal rendelkező vezetőknek az a céljuk, hogy összeugrasszák a népet.Érdekük a balhé.A cigányterror is egyre csak durvul,a viselkedésük már kibírhatatlan nem is beszélve a sok segélyről amit kapnak és mellette semmit sem dolgoznak.Itt mondogatják sokan hogy 2012-re világvége lesz. Ez szerintem egy baromság, bár meg vagyok győződve arról, hogy előbb-utóbb valami lesz.. faji háború?polgárháború?esetleg 3. világháború? Magyarország biztos hogy nem fog tudni kilábalni ebből a válságból,ha ez így megy tovább.A politikusok ülnek a babérjaikon, a zsét felveszik, az ország meg le van szarva.Nekik csak a hatalom számít és annyira gyökerek hogy elfelejtettek gondolkozni vagy inkább nem is tudnak.Emellett pedig számtalan éhező szegény ember van ,nemcsak itt az országban,hanem világviszonylatban.

Kicsit eltértem a témától,tehát kanyarodjunk vissza a cigányterrorhoz,stb.

Személyes "élmény": Multkor elöl ültem a buszon és felszállt 1 cigány nő 4 gyerekkel,se bérlet,se jegy, ment előre és abban a tévhitben élt hogy "húúdefasza" ő ingyen utazhat.A sofőr szólt neki hogy LEGALÁBB 1 jegyet fizessen már ki. És természetesen ki volt felháborodva? Persze hogy a cigány nőnek állt feljebb.És ez nagyon idegesítő tud lenni, én pedig a sofőrt is megértem hogy nem fizetteti ki vele a jegyet,mert gondolom tart attól,hogy legközelebb már jönnek nagycsaládostul vagy 30-an és akkor 30 vs 1, a sofőrt elteszik láb alól mert " ő a hibás ".. Szánalom ami itt folyik!

Ha ez így megy tovább, egész Magyarország cigányország lesz, mert már jó úton haladunk afelé.1-2 éve "még csak" 4-5 gyerekestül közlekedtek, mostanság még többet szülnek a segély érdekében..

És a zsidó köcsögöknek ez a céljuk.A bosszú...magyar vért akarnak inni, és ez be is fog következni ha ez így megy tovább..


Ezeket azért írtam le, mert kíváncsi vagyok, hogy Ti mit gondoltok erről az egészről, és nyugodtan kijavíthattok ha valami irtó nagy baromságot írtam, annyira még nem vagyok felvilágosulva ilyen témában, tehát örülnék ha megosztanátok a véleményeteket! Köszi előre is!


2009. aug. 7. 15:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
2.kommentelő vagyok:csak poén volt,nem vagyok külföldi befektető.
2009. aug. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Részben igazad van,úgy történt ahogy írtad,csak ott ültem és néztem az eseményeket. De most nem értelek..mit tehettem volna? Segíteni a sofőrnek?De hogy? És azzal mit értem volna el? Szerintem semmit. Ez ellen nem lehet tenni semmit.Ezt csak úgy azért írtam le, mert tapasztaltam, és idegesítő külső szemmel ilyet látni.A reakció pedig az lett volna,hogy nem az én dolgom,ne avatkozzak bele."


Simán odamehettél volna, és megmondod hogy minden utas fizet az utazásért, úgyhogy vagy fizessen vagy legyen szíves leszállni itt és most. A buszvezető sem arra hivatott h ilyenekkel vitatkozzon, az ő feladata az,hogy vezessen. A te feladatod az hogy utazzál, neked sem ez a dolgod persze. De mivel látod hogy a buszvezető, mint normálisan a munkáját végző ember nem bír vele, ezért odasietsz te, mint szintén normálisan a munkáját végző ember. Ha mindig mindeki így tenne, akkor ők is rá lennének kényszerítve hogy betartsák a törvényeket. Ebben sajnos hasonlítanak mindenki másra: senki sem tartja be a törvényeket, ha az nincsen betartatva, lásd, amikor autót vezetsz. Orrba szájba szabálytalankodik mindenki, de ahogy van egy rendőr az út mellett fékeznek mint állat. sajnos nem lehet minden sarkon rendőr, de ha a társadalom itt is közösen lépne fel a szabálytalankodók ellen, akkor már lenne a helyzet (persze ez nem lehetséges, mivel a társadalom döntő többsége tartozik a szabálytalankodók közé, és jelen állás szerint ők lépnek fel a szabályosan közlekedők ellen azzal hogy ráddudálnak ha betartasz egyes korlátozásokat, bejönnek 10-20 centire kamionnal mögéd és elkezdik nyomni hosszan a dudát, ezzel sajnos nem lehet mit csinálni..

2009. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Na egy összeesküvés elmélet:

Minden kérdés alatt ott van ez:

Baj van ezzel a kérdéssel? Jelezd a moderátorok felé!

Ennél meg nincs./nálam legalább is/

Szerintem ez jelent valamit. :)

2009. aug. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
valószínűleg ez új funkció és mé csak az új vagy nagyon régi kérdéseknél van(én legalábbis nemrég vettem észre:D)
2009. aug. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Ez mind baromság, én zsidó vagyok, és nem akarunk semmit se felvásárolni meg megszállni. Viccet félretéve, jogos a kérdés és könnyen lehet hogy pár éven belül érdekes folyamatok fognak kezdődni. Nem akarok reklámot csinálni, de vannak akik már erre készülnek www.arcvonal.org
2009. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

ehh aztán majd le lesz terroristázva egész Magyarország miattuk és jön a hadsereg mint irakba. Az erőszak nem megoldás(persze nem árt felkészülni rá, de ők úgy tervezik hogy előbb utóbb meg kell történnie).

Ez olyan minthogy régen a rabszolgák azt hitték hogy csak úgy lehet jobb életük, ha felszabadulnak a rabszolgaság alól, de azt nem tudták hogy lehetne egy jobban működő rendszer is.

bocs h megint belinkelem de így hátha többen elolvassák.

[link]

2009. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
50%
minden cigányt egy kalap alá vesznek:S
2009. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

csak a buszos esetre szeretnék reagálni, és kiállni a kérdező mellett

a bkv is tudja,h a cigányok sza*nak jegyet, netán bérletet venni....pl 24es villamoson utazók több,mint fele cigány,és jegy nélkül utazó. évek óta járok a villamossal sajnos én is és még egyszer nem volt ellenőr...nem lehet velük mit csinálni.

múltkor voltam egy kínai étteremben, egyzezr bejött egy cigány nő, odament egy pár emberhez kunyerálni, mire észrevették a kiszolgálók és megpróbálták elküldeni, de az mintha meg se hallotta volna és viszonylag sokáig ottmaradt még az étteremben, megjegyezve egy lánynak,h túl kevés pénzt adtál

bocs,ez már tényleg nem a témához tartozik

2009. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

ja és még annyi,h ha kiálltál volna a buszvezető mellett,lehet,h meg is pofoznak, hiszen még egy plexi sem választ el a cigányoktól

teljesen reménytelen lett volna a vásárlásra biztatásos kísérlet

2009. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!