Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SOS! Hol lehet ismerkedni a...

SOS! Hol lehet ismerkedni a társkeresőn meg a fészen kívül?

Figyelt kérdés

Már annyira elegem van, hogy nem tudok kihez szólni, h kezdek depis lenni meg az öngyilkosságon gondolkodni...

Nagyon egyedül érzem magam ebben a világban, főleg, h már 3 hónapja nincs munkám, hívogathatok én akárkit, akárhova küldhetem az önéletrajzomat, nincs semmi. Nem rég költöztem ide ahol most lakom és nagyon rossz, mert hiába megyek oda bárkihez mindenki siet meg idegenekkel nem áll senki szóba. :-((((

24/N



2012. okt. 18. 12:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Rossz, h nem tudom kiönteni a szívem senkinek, és nem szeret senki. Tudom, mert sajna ez a család ilyen és nem nekem ugyan, de másnak elmondták, h bár ne lennék...
2012. okt. 18. 12:30
 2/6 anonim válasza:
hát az öngyilkosságot felejtsd el!!!!!!! amúgy meg ha egyedül élsz én egy kis kutyát ajánlanék neked annyira jó dolog ha van az embernek egy kutyája elképzelni se tudod én régen eléggé síros, depis voltam de már 3 éve van egy kutyusom és nagyon szeretem ha meg nem szereted a kutyust ott a cicus. Ha meg nem szereted se a kutyát se a cicát az nagyon szomorú :(((
2012. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
buszon, boltba de szinte bárhol
2012. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Állástalan vagyok, nincs pénzem semmilyen állatra sajnos, pedig imádok minden háziállatot. Családnak vannak haszonállatai ilyenek, de nem szívlelik se a kutyát se a macskát.


Volt kutyám, imádtam 10 éve elütötte egy kocsi, nagyon hiányzik!

:-(

2012. okt. 18. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:

10 éve ütötte el???????

talán ideje lenne a múlt ködös árnyait a hátad mögé vetni és beleevezni a jövőbe

nőj fel!

2012. okt. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leginkább élőben.

Iratkozz be egy tanfolyamra, nyelviskolába, szakkörbe, sportkörbe, járj ki a Margit-szigetre edzeni, járj gyülekezetbe, templomba, könyvtárba, teázóba, kultúrházba, közösségi házba, versfelolvasó estekre, irodalmi körbe, művészeti szakkörre, tanulj rajzolni, kerámiázni, menj el egy művelődési ház vagy szabadidős központ programjaira, kutyakiállításra, stb. Járj akárhová, ahol emberek vannak, nem baj, ha nem érdekel az adott dolog vagy béna vagy benne, elsősorban úgysem azért mész, hanem az emberek miatt. Ha vannak barátaid, menj el velük akárhová. Sétáltass kutyát, közben könnyű szóba elegyedni a többi kutyasétáltatóval. Igazából tökmindegy, hová mész, akármilyen közösség lehet.

2012. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!