Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak az osztálytár...

Miért piszkálnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Dadogok,és úgy kezelnek mint egy fogyatékost.Annak állítanak be,pedig szerintem én vagyok a bagázsba a legokosabb..Bántanak,megaláznak,piszkálnak,provokálnak..


És amikor meg kell valami nekik,úgy jönnek oda,mint ha országos cimborák lennénk,én meg persze adok,mert nem vagyok egy tetű.No meg erőszakosak is,állandoan arcoskodnak,meg keménykednek,én meg nem vagyok az a fajta aki visszaütne így suliba ha megütik..Meghát lecsúznák olyanok,akik nem adnak magukra semmit,nekem meg 2 éve barátnőm van,és nagyon sok 'rajongóm' utálok élni..


2012. okt. 19. 14:14
 1/4 A kérdező kommentje:
*lecsúnyáznak
2012. okt. 19. 14:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért mert téged lehet piszkálni.

Piszkálnak, és nincs semmilyen következménye.

Mellé meg még adsz is nekik amikor kérnek.

Szóval ez tökre olyan mint ha még élveznéd is hogy piszkálnak, és még fizetnél is érte:D Javasolni tudom még a köpj le, vagy rúgj belém feliratos tetoválást. Viccet félre téve. Állj ki magadért, és ne adj semmit annak aki nem viselkedik veled normálisan. Levelezhetünk is ha gondolod, nekem is voltak hasonló gondjaim.

2012. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haaragudj, ha megkérdezem: hány éves vagy?

Csak azért érdekel, mert fital korban sokkal könnyebbleszokni a dadogásról, mint később.

Az én öcsém is dadogott, 13 éves korában egy ú.n. énekléses módszerrel 2 hónap alatt teljesen leszokott róla!

Hogy pedig valaki csúnya vagy szép, az teljesen egyéni meglátástól függ...

Tudom, hogy bántó dolog, ha csúfolnak, de ne engedd, hogy ez az önbizalmad elvesztéséhez vezessen!

Akik Téged provokálnak, azért teszik, mert az ő önbizalmuk igencsak silány... Meg a csordaösztön is közrejátszk.

Ne törődj velük, ha ez sikerül, lehetsz még Te is az osztályban menő fej!

2012. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 vagyok,és hát nem akarok menő fej ezek között lenni,normális társaságban,én vagyok a középpont,de ezeknél meg..
2012. okt. 19. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!