Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért piszkálnak az osztálytár...

Miért piszkálnak az osztálytársaim állandóan?

Figyelt kérdés

Van 1-2 fiú aki folyton úgy mond megalázz.. Hozzájuk se szólok,de ők ok nélkül elkezdenek megalázni a többiek előtt. Nem tartom magam szépnek,tudom,hogy vastag a combom,mindig tisztán járok suliba is. Direkt nem hordok,olyan ruhát,ami nagyon kihangsúlyozná a vastag combom.. Piszkálnak azzal,hogy alacsony vagyok,mekkora a mellem,hogy szerintük én milyen ronda vagyok persze ők magukról azt hiszik,hogy tökéletesek és még sorolhatnám. Inkább nem is társalgok az osztálytársaimmal mert elegem van belőlük ezért.. Egyszer volt,hogy megkérdeztem egy fiút aki állandóan azzal piszkált,hogy mekkora mellem van,hogy miért tette?mire volt ez jó neki? Erre azt válaszolta,hogy "mert tetszettél és azt hittem ez bejön a lányoknak..." Hát nem hinném,hogy pont én tetszek az osztályból ezeknek.. De vajon miért piszkálhatnak?Mindig megvédem magam,de azért a lelkem mélyén nekem is fáj,hogy ok nélkül így megaláznak páran mert ők ebben élik ki magukat..


Ti mit tennétek a helyemben?:S


15/L


2011. máj. 27. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%

Egyik füleden be, másikon ki aztán kész.

Tanulj meg nyugodt maradni. Ha látszik rajtad hogy hidegen hagy az egész felhagynak vele.


De azt nem írtad le, hogy nagyok, vagy kicsik a melleid szerintük? :) Nem perverzióból kérdem, csak ha nagyobbak mint az átlag, akkor nehogy már meglepődj hogy bejön a fiúknak.


Meg a vastag comb se hangzik ijesztőnek... Nem azt írtad hogy kövér vagy... Tévhit hogy a fiúk a ropi lábakat szeretik :)

2011. máj. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát hogy mondjam igen a magasságomhoz képest nagy a mellem de ha leadnám az 5kg felesleget akkor valószínű nem lenne ekkora mert először mellből fogynék..
2011. máj. 27. 19:23
 3/16 A kérdező kommentje:
De azért az már nagyon gáz,hogy felszállnak a buszra és akkor az egyik hangosan megszólal,hogy "itt a bögyös" -.-"
2011. máj. 27. 19:25
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Hidd el, az, hogy bögyösnek szólítanak nyilvános helyen egyáltalán nem megalázó. Ne értsd félre, kellemetlen, de nekem olyanokat kiabáltak be az egész suli előtt, és kb a suli nagy része is, amik aztán tényleg megalázó dolgok. Tudom, fáj, de engedd el a füled mellett, ezek hülye parasztok, és több oka lehet, hogy szekálnak:

1. bejössz nekik

2. simán bunkó parasztok, akik mindenkivel szemetek

3. irígyek, mert jobban éltek vagy az egyik családtagod "valaki" a környéken.

Sajnos - és nem sajnos- beleszülettem egy olyan családba, amelyik ismert a környéken. (Saját cégek%, de én igyekezte nem nagyzolni, sosem mondtam meg, hogy hova megyünk nyaralni stb, és mégis szekáltak a súlyom miatt. Azóta rájöttem, hogy nem éri meg a hülye bunkók miatt szenvedni. Fájdalmas a múlt, sokszor sírtam csak azon, hogy felidéztem a megalázó pillanatot, ahogy az egész osztály rajtam röhög. El kell engedni ezt az érzést, és "szarni" a fejükre. 17/L

2011. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

5 kg felesleg? Mi az te..? Hány kiló vagy?


Nekem is van egy osztálytársam, akinek az átlagnál JÓÓÓÓVAL nagyobb melle van, de az már tényleg durva méret.. Pedig csak 14 éves. 54 kiló, és minden pasi kedvence. Pedig nem szép, van rajta 1 kis háj, azért szeretik, mert... Hogy is mondjam... Szóval úgy viselkedik, mint egy prostituált. Bár, szerintem te nem ilyen vagy. A problémádra visszatérve, a fiúknak mindig kell valaki, aki heccből piszkálhatnak, aztán kiröhöghessenek. Itt is van ilyen. Sőt, engem is szoktak néha, olyankor beoltom őket, és futhatok... :S Szerintem ne próbáld ki. Ahogy az előző válaszoló írta, hagyd figyelmen kívül a dolgot. Akkor talán abbahagyják.


14/L

2011. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

:) aranyos lány vagy :)

Bakker akárhányszor megjegyzést tesznek rád, könyveld el hogy JÓ CSAJ VAGY. Hidd el a többi lány akit nem piszkálnak a fiúk azok meg magukban azt a kérdést teszik fel egy-egy ilyen beszóláskor hogy "miért csak vele foglalkoznak? Engem miért nem vesznek észre?" Akkor is ha aztán együtt röhögnek a fiúkkal, belül nekik ez nem esik jól.


A nálad fiatalabb gyerekek ha kiröhögnek emiatt gondolom nem érdekel (legalábbis én anno nem szoktam fiatalabbak véleményével törődni) az idősebb fiúk/lányok meg úgy látják a dolgot ahogy én itt leírtam, mert ők már értik a mögöttes, rejtett jelentést.


Tehát továbbra is: ha a cikizéssel sikerül az idegesség legkisebb jelét is kiváltani belőled, akkor ezt úgy veszik hogy jól csinálták és legközelebb is cikizni fognak. Ha viszont nem rezzenik a szemed sem, vagy éppen rájuk mosolyogsz akkor el fog menni a kedvük (de őszinte mosoly kell ide, nem undorral, hanem kedvességgel, szeretettel, megköszönve hogy cikizés formában végülis bókolnak neked). Ez utóbbi nehéz 15 éves fejjel, de minnél előbb elsajátítod az önuralom és a dolgok más nézőpontból szemlélésének művészetét, annál hamarabb hamarabb szolgálni fognak téged ezek az értékes készségek.

2011. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
megaláznám az illetőt énis,tökönrúgnám xD
2011. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igaz,hogy engem piszkálnak a legtöbbet ilyen téren. A másikat azért piszkálják mert 40kg,a másikat azért mert ribanc amit meg is értem,a másikat meg azért mert igénytelen. Volt már az is,hogy simán mikor a képembe mondtak ezt azt,mikor jókedvem volt rájuk vigyorogtam mint mikor nevetek valamin :D abbahagyták igaz de rá két órára megint megtaláltak.. Én nem szeretem magam a vastag combom miatt ez látszik is rajtam.. De mikor már nem bírom és minden összejön kiakadok.. Meg facebookon megjelölnek egy képen olyan névvel,hogy "big didi" -.- XD
2011. máj. 27. 19:52
 9/16 A kérdező kommentje:
*értek
2011. máj. 27. 19:52
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

És azt el tudnád fogadni ha egy fiú szeretne téged úgy ahogy vagy? El tudod hinni, hogy annak ellenére hogy te nem örülsz a combod vastagságának, ennek ellenére egy fiú őszintén elfogadja az alakod és hálás hogy létezel, hogy veled lehet?


Az érem másik oldala ugyanis, hogy "a világ tükrözi a te lelked" azaz ha megnézed, végülis cikiznek téged a fiúk és ez összhangban van azzal hogy te is cikized magadat magadban. Tapasztalatból mondom hogy ha elfogadod magad, megbocsátasz magadnak, akkor a társaságod is ezt fogja veled tenni!!

2011. máj. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!