Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy régi gyerekkori barátnőm...

Egy régi gyerekkori barátnőm decemberre várja babáját. A barátságot anno én szakítottam meg vele, de most írnék neki, pár sort. A köszönö viszony megmaradt, de nem beszéltünk rég. Irnék csak félek, hogy felsülök vele. ő 35, én 33. mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát írj neki! Csak nem dől össze a világ :) Maximum nem válaszol aztán ennyi.
2012. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát attól függ milyen céllal akarsz írni.

Ha megharagudtál és be akarsz szólni, arra egyébként annyira adja magát a válasz, hogy csak na :D


Ha barátkozni akarnál újra, hát, nem tudom. Én megpróbálnám, mit veszítesz?

2012. okt. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj neki nyugodtan, szerintem jól fog esni neki, függetlenül attól, hogy mi miatt szakadt meg a barátság! :)
2012. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek:

Mi az értékesebb, egy tartalmas barátság, vagy az üres büszkeség?

2012. okt. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én (ha jó szándékom van) írnék. Aztán hogy annak milyen fogadtatása lesz, az már a másikon múlik, de legalább te megtetted, amit tehettél. Ha úgy érzed, hogy megbántad, hogy megszakítottad a barátságot, akkor azt is megírhatod. Lehet, hogy nem fog a nyakadba borulni, de mégis jobb az az érzés, hogy te megpróbáltad, mint morfondírozni, hogy mi lett volna, ha... Azért valószínű, hogy már egész más élethelyzetben másképpen gondolkozik, de lehet, hogy éppen ez hozna majd össze benneteket megint. ki tudja?!
2012. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!