Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon magamba vagyok fordulva...

Nagyon magamba vagyok fordulva, hol a kiút?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, de hiányzik hogy legyen.

Nem vagyok ronda(annyira biztos nem), nem vagyok retardált, tehát nem ez miatt.

Még suliba járok, de egyáltalán nem vagyok a szavak embere, még ha ritkán beszélek is valakivel, az sem tart sokáig (persze ritkán van kivétel).



Arra gondoltam majd megkérdezem néhány oszttársamat nem-e jönnének valahova inni. Aztán ha nem tartanak egy fz*sznak, akkor legközelebb már hívnának ők, nem? Ha megtudják hogy semmi barátom nincs, akkor biztos fogyinak fognak nézni, és inkább menekülnek nem?


Ti hogyan állnátok hozzá egy ilyen emberhez?


2012. okt. 27. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én tuti pozitivan,vannak kivételek. De a legtöbb ember sajnos talán tényleg fogyinak nézne.
2012. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egész tűrhető a helyesírásod, ez jó jel. Részemről a pozitív első benyomás megvan.

Olykor használsz közönséges kifejezéseket, ez ront az első benyomáson, de erről még leszokhatsz, így nem ítéllek el emiatt.

2012. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!